Wpis z mikrobloga

@robert5502 Generalnie od jakiegoś czasu mówi się o jakimś specyfiku po którym podobno już 2 małolaty zeszły. Nie wiem ile w tym prawdy, ale takie plotki krążą.
  • Odpowiedz
@robert5502: patrzcie zly fentanyl juz pare osob przedawkowało. ola boga to chyba bedzie epidemia niczym z usa
ten ogromny słoń stojący w salonie o nazwie alkohol? chyba cos ci sie przewidzialo jakie miliony śmierci rocznie co ty bredzisz to nawet narkotyk nie jest co ty porownujesz alkohol do strasznego fentanylu
  • Odpowiedz
UWAGA FENTANYL!!!1 (wsm to nie wiemy czy to fentanyl po prostu ktos nacpany lezy) ALE UWAGA #!$%@? TFENTAYL LECI !!!!!1111 CHOWAJCIE DZIECI !!!Q
  • Odpowiedz
@ch1va5: czyli sugerujesz coś czego ja nigdzie nie sugerowałem ale przerasta cie myslenie przyczynowo skutkowe. moje komentarze to naśmiewanie sie z absurdu jak mas media robią z igły widły
  • Odpowiedz
moje komentarze to naśmiewanie sie z absurdu jak mas media robią z igły widły


@placzek: ani alkohol, ani fenantyl to nie są "igły", ale jak widać to cię przerasta wolnościowcu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ch1va5: to są igły w porównaniu do sytuacji jaką mamy z alkoholem a pomimo to nikt jakoś nie krzyczy na całą polske ze jest problem z alkoholem. no moze nieliczni i wątpie ze ktokolwiek ich slucha
  • Odpowiedz
to są igły w porównaniu do sytuacji jaką mamy z alkoholem a pomimo to nikt jakoś nie krzyczy na całą polske ze jest problem z alkoholem. no moze nieliczni i wątpie ze ktokolwiek ich slucha


@placzek: xd
  • Odpowiedz
szok napisalem ze nikt w domysle prawei nikt bo tak sie takich sformułowań uzywa
classic "dyskusja internetowa" czyli schodzenie z tematu rozmowy na czepianie sie słówek. ha tfu
  • Odpowiedz