Wpis z mikrobloga

Pobrałem to demo TDU Salar crown i jest optymalizacyjna tragedia. Mój RTX 3070 na niskich ustawieniach z DLSS w 1440p nie dobija nawet do 60. Gra sama w sobie wybitnie nie wygląda, a na pewno nie na standardy 2024 roku. Co do modelu jazdy to wydaje mi się być ok. To dość subiektywna ocena, ale moim zdaniem jeździ się dużo przyjemniej niż w nowych NFSach, lepiej niż w The Crew. Więcej w sumie nie grałem bo mnie bolą oczy jak nie ma 60 fpsów

#pcmasterrace #testdriveunlimited #tdu
Huntley - Pobrałem to demo TDU Salar crown i jest optymalizacyjna tragedia. Mój RTX 3...

źródło: Test-Drive-Unlimited-Hong-Kong

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Huntley: Pograłem chwilę i mam takie spostrzeżenia. Po pierwsze dotknięcie touchpada powoduje kompletne wariactwo list przewijania. Kiedy chciałem sobie ustawić klawisze i zmienić ustawienia to musiałem poruszać się na strzałkach, bo dotknięcie touchpada powoduje auto zjazd na sam dół, komedia xD
Rozgrywka: na niskich gra wygląda jak z 2010 roku, po zmianie na wysoko-średnie mam tragiczny pokaz slajdów który uniemożliwia grę, bo wyłączyłem po minucie jazdy. Mam GTX1060 z 6GB Vram,
  • Odpowiedz
@Huntley: Ogólnie nie gram w takie gierki, ale było demo to z ciekawości pobrałem. Ja rozumiem, że RTX 3070ti z 8GB vram w 2024r. to nie jest zbyt dobra opcja, ale żeby gra, która wygląda jakby miała już z 10 lat brała niezależnie od ustawień ~7,5GB vram to ja nie wiem xD Na ultra z DLSS na jakość w 1440p to z 20 fps ledwo, a grafika wygląda jakbym w jakiegoś
  • Odpowiedz
@dwal: Jakim cudem procek ma być problemem? Gra która na niskich pobiera około 8GB Vram na same tekstury jest problemem. Ja mam i7 4,1 GHz i żadna gra wydana po 2020 roku nawet nie zbliżyła się żeby zapchać całe 6GB Vram które mam na GTX1060. Tutaj na najniższych ustawieniach gra nie wyrabia, bo cały vram jest zapchany jeszcze przed użyciem jakichkolwiek postprocesów.
  • Odpowiedz
@dwal: Mam i5 12600k i procek niezależnie od ustawień jest wykorzystywany w 30-60%, a większość czasu między 40-50%. Zdecydowanie jest problem z vram na karcie, bo nawet na minimalnych jest już ponad 7GB użycia. Przy czym nie można zapominać, że graficznie wygląda na 10 letnią grę xD
  • Odpowiedz