Wpis z mikrobloga

@persona-dafta: Ja to trochę tego nie rozumiem. Zabierać cały ten sprzęt tylko po to żeby zaraz go rozstawić i zrobić sobie coś na ciepło. Na jeden dzień to kanapki, kabanoski w zupełności wystarczą. Jak na noc/kilka dni rozstawiasz obóz to spoko, zrozumiałe ale tak to przerost formy nad treścią xd. Co tam w sumie brałeś ze sobą?
  • Odpowiedz
@persona-dafta: jak jest z rozpalaniem ognia w lesie? Ja wybieralem sie pare razy w ramach tego programu „zanocuj w lesie” ale tam regulamin dość rygorystycznie podchodzi do ognisk i mozna tylko w wyznaczonych miejscach ktore sa raczej jakimis łąkami pod lasem niz samym lasem. Jak masz wlasne palenisko na stojaku to dziala to jakos inaczej?
  • Odpowiedz
ale ja lubię komfortowo wziąsc jedzonko grilla jakaś siekierkę siedzisko jakis prąd by się przydał do pod ładowania telefonu


@krzysztof48: To ty se do hotelu jedź, tylko poproś o danie z grilla i pokój z leśnym motywem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@krzaczor93 znam tą mapę na przestrzeni 5 lat zabrano mi dostęp do 80 %miejscowek. Ostatnio jak chciałem pontonem popływać i zjechałem 100metrow z drogi głównej na miejsce do biwakowania ale bez parkingu to chciał mi 3 tys mandatu dać. Wyłączyli z użytku publicznego 4 główne drogi leśne większość dróg pomału zarasta i jest nie przejezdna na rower czy też wędrówki piesze. Kiedyś jak jechałeś autem i było drzewo na drodze to udrozniales
  • Odpowiedz