Wpis z mikrobloga

Jaka jest wasza ulubiona akcja kambomeneli? Bo dla mnie top 1 to jak Klapek pojechał po nocnym chlaniu z Lucjanem na "występ" w przedszkolu Junku który się okazał być zakończeniem roku i siedział skacowany wyglądając jak bezdomny wśród elegancko ubranych khmerskich rodziców.

#raportzpanstwasrodka
  • 25
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: dla mnie kilka:

- cała rodzina żebraków wbiła skuterkiem zombie do jakiegoś przybytku, a potem Ropuch się wykłócał z obsługą, że on ma hotel, a tutaj weszli jego goście i on koniecznie musi za nimi podążyć, bo chciał wbić na krzywy ryj.
- Klapek oglądał sushi w restauracji przez szybkę, a jak przyszła obsługa i chciała go zaprosić do środka to wiał na prędkości warpowej. Jeden obiad by zrujnował cały
  • Odpowiedz
jak klapek #!$%@? o zakupie domu i smial sie z siostry twarozka ze chce kupic obok, a ona nie ma kasy i on juz planuje ze ja wykupi.

ha tfu ludzki smieciu
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr mi zapadła akcja z tv, wybierał tv jakiś tam mały i nagle ujrzał chyba 65cali w podobnej cenie co 40. No koniec końców okazało się że ten duży to po wystawowy, jednak doszedł do tego po zamontowaniu w domu
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: nie jestem regularnym widzem, ale całkiem niedawno Khmerowie wynajęli im budynek pod „restaurację” na terenach zalewowych, i jak przyszły deszcze wszystko im zalało a oni zamiast przenosić wszystko na piętro, stali, patrzyli się jak debile i komentowali. Zaporę zrobili ze zgrzewek napojów xd
  • Odpowiedz