Wpis z mikrobloga

Ta po prawej: piękna dziewczyna o pięknych oczach choć wolę blondynki - pewna siebie, trochę bezczelna, spontaniczna, może nie ideał ale pewnie bym się zauroczył

Ta w środku: wioskowa baba co uciekła do wwa i postanowiła że zrobi sobie cyce. Typowa dla wykopka ale tylko takiego z kasą! Nie dla przegrywa xD

Ten po lewej: jakiś wygrzany typ co od narkotyków łapie zwiechy i ten wzrok wraz z mimiką sugeruje że tam synapsy na wymarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ladnapani #ladnadziewczyna #oczyboners #famemma #pasut #brzydkapani #brzydkadziewczyna #narkotykizawszespoko
programista_wykopek - Ta po prawej: piękna dziewczyna o pięknych oczach choć wolę blo...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-11 222153

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Zapson93: to już dawno nastąpiło, nawet nie ogarnął że gada jedną z lepszych dup jaką miał na kanale ale oczywiście lata ćpania nie pozwoliły mu w przeskczoeniu synaps we łbie więc wciąż wybiera jakieś pasztety atencjuszki co go i tak kopną w dupe xD
  • Odpowiedz
@mindy-moo: znam się na ludziach. Po krótkiej neutralnej rozmowie i wyglądzie jestem w stanie już zbudować portret charakterologiczny danej osoby. Oczywiście nie znam dogłębnych historii każdej z niej ale wiem z którą bym się dogadał, z która ONS a z którą stworzył zdrowy związek. Tej wiedzy nie zdobywa się przed kompem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rathgarek: Robi to publicznie więc mam prawo oceniać publicznie. Takie są prawa (jeszcze) w tym kraju, więc to może ty mi daj żyć i oceniać :) Imo właśnie przez pokazywanie takiego życia tacy jak Ty to normalizują, przecież nic złego nie robi xD No właśnie robi. To nie przytyk do ciebie tylko ogólnie do społeczeństwa które myśli że ćpanie i walenie szonów to norma xD Nie to nie norma a wypaczenie.
  • Odpowiedz
@programista_wykopek:
no i to rozumiem, ja reprezentuje nurt gdzie mi to jest obojętne, bo to walka z wiatrakami jeżeli chodzi o zmianę jakąkolwiek, już dawno by inne partie wygrywały albo rząd na taczkach wyjechał gdyby to było możliwe niemniej zdrówka i miłego dnia
  • Odpowiedz