Wpis z mikrobloga

HALO MIRASY I MIRABELE ROZDAJO PLAKAT!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z racji tego, że na moim sklepie ruszyła letnia wyprzedaż to lecimy z #rozdajo dowolnego wybranego przez zwycięzcę średniego rozmiaru plakatu z mojego sklepu www.krabonszcz.com Plakaty to kozackiej jakości wydruk pigmentowy na solidnym papierze fotograficznym 260g/m2. Nie jakieś wymemłane coś.
Zasady są proste:
1. Musi być tu minimum 300 plusów
2. Zielonki won
No i tyle. Losowanie odbywa się przez mirkorandom także każdy ma równe szanse (no, poza zielonkami bo one szans nie mają wcale HA HA). Jutro o 15 losowanie.
Oczywiście zapraszam też do mojego sklepu gdzie z kodem SUMMER24 macie 20% zniżki na wszystko! Powodzenia!
#krabonszcz #konkurs #rozdajozadarmo #sztuka #wnetrza #zadarmo
Nikas - HALO MIRASY I MIRABELE ROZDAJO PLAKAT!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z racji tego, że na moim ...

źródło: rozdajo wykop

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 0
@Estetykatopodstawa: dla kolegi?
@FELIX90 spoko - nikt nie otwiera drukarni jak tworzy żeby sprzedawać swoją twórczość bo żeby się zwróciło za plakaty przy sprzęcie za dziesiątki tysięcy to nie ma sensu (a taniego sprzętu sensu kupować tym bardziej nie ma bo jakość słaba)
  • Odpowiedz
  • 0
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @bobek321

Liczba zakwalifikowanych osób: 2106
Szansa na wygraną: 0.05%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 13 czerwca 2024 - 15:14:40.

@Nikas pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria
  • Odpowiedz
  • 0
O, widzę, że post wleciał. Mirkorandom nie działało, użyłem mirkopro. Gratuluję @bobek321 i dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie :)
  • Odpowiedz
@Nikas: piękne rzeczy robisz, ale strasznie na mnie źle działają, a i mało pozytywnych obrazów. Jakieś to wszystko ponure, albo wręcz agresywne. Niemniej znalazłem sobie coś od Ciebie i będzie wisiało obok Sudera ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@qciek: Dzięki wielkie! Mam nadzieję, że szala się kiedyś odwróci na bardziej pozytywną stronę :P Czekam na zamówienie!
  • Odpowiedz