Wpis z mikrobloga

Kolejny #!$%@? #januszex wsród #korpo, w tym wypadku #rtveuroagd

Rozumiem pytanie do momentu "bez trudności sam(a) wyszukuję sobie kursy i szkolenia", bo wiadomo że każdy chce pracownika, który się doszkala, jednak czy czasem, jeśli firma chce dobrego pracownika to w jej interesie nie powinno być opłacanie kursów?

By nie było, nie chodzi mi, że jeśli pracownik przyjdzie z kursem, nie wiem, C++ będąc budowlańcem i nie przyda mu się to w #praca to pracodawca ma za to płacić, ale jak dla mnie takie pytanie prowadzi do nadużyć typu "Odpowiedział Pan, że chętnie płaci za swoje kursy. Oto koszta kursu BHP, który musieliśmy przeprowadzić by pana zatrudnić" i w tym największy problem.

#pracbaza #problemypierwszegoswiata #pdk
JuanPablitoSegundo_2137 - Kolejny #!$%@? #januszex wsród #korpo, w tym wypadku #rtveu...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JuanPablitoSegundo_2137: nie wiem o co chodzi i gdzie pojawia się takie stwierdzenie, że samemu sobie opłacasz kursy, ale wystarczy wtedy odpowiedzieć/odpisać, to co napisałeś tu na wykopie, a jak jest to rozmowa to jeszcze się roześmiać.
  • Odpowiedz
@Vadzior: "test rekrutacyjny" w Euro, odpowiedzi masz jak w jakimś kompasie polityczny w skali od "totalnie się nie zgadzam" przez "nie wiem" po "totalnie się zgadzam", bez uzasadnienia i na bazie tego podejmują decyzję, czy Cię zaprosić na rozmowę.

Dałem po prostu "nie zgadzam się" i czuję, że z tego tylko względu zostanę odrzucony, a tak to wpisałbym w uzasadnieniu to, co tu w mniej więcej takiej formie:

Bez trudności
  • Odpowiedz
@Vadzior tyle, że ja teraz nie mam wyboru, bo czasu mało by gdziekolwiek łazić (od 8 do 14:30, a w międzyczasie trzeba zjeść śniadanie, umyć się i chociaż trochę posprzątać), a zadzwonić gdziekolwiek ni #!$%@? bo #fobiaspoleczna zjada i boję się nawet zadać pytania, czy oferta aktualna, by nie usłyszeć "logiczne że aktualna, debilu. Przecież jakby nie była to ogłoszenia by nie było" (#!$%@?, że niektóre ogłoszenia wiszą po
  • Odpowiedz