Wpis z mikrobloga

Co korporacja wam zabiera, niby ekologia czy wygoda a chodzi tylko o pieniądze oraz łatwość produkcji/unifikacji przez producentów czyli pieniądze.
Musicie dokupić huby USB, przejściówki i adaptery czyli też pieniądze.
Tutaj zawsze idzie o wasze pieniądze, z tego bierze się potęga korporacji jaka jest Apple.
Oni najlepiej potrafią wyciągnąć od was hajs :)

Zdjęcie przedstawia MacBooki na przestrzeni lat 2008 do 2021

#ciekawostki #laptopy #ekonomia #apple #macbook #iphone
Pan_Slon - Co korporacja wam zabiera, niby ekologia czy wygoda a chodzi tylko o pieni...

źródło: IMG_7626

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wolf1986: brak posiadania nie definiuje że się nie używało... no i to nie jest powód, aby się nie móc wypowiadać.
Idąc Twoim tokiem, ludzie nie mogliby się wypowiadać na 99.9% tematów...
  • Odpowiedz
@Eskim0s: znowu to samo. Widziałeś amebo jak koleś wyżej wyjaśnił różnice między najdroższym samsungiem z androSYFem. Porównał do IP 11 który działał płynniej i lepiej. Tak pobawiłeś się w sklepie i wiesz już na 100% że iOS i iPhone jest chu***
Kupię breloczek Porsche i będę wychwala te auta jakie są wspaniałe. Raz jeździłem to teraz mogę się wypowiadać. Przez całe 15 minut na torze. Poznałem wszytkie bolączki, wady i
  • Odpowiedz
@Wolf1986: iPhone 11 ma ekran 60Hz, a więc nie jest w stanie ukazać większej płynności, czyli takiej jaką dziś mają średniaki...
A i nadal nikt nie dokonał takiego absurdu jak Apple z przywracaniem zdjęć... super jak ktoś dał komuś lub sprzedał iPhone'a i ten ktoś dostał zdjęcia prywatne, np. z widocznymi danymi (dowód, jakiekolwiek dokumenty, hasła).

Kupię breloczek Porsche i będę wychwala te auta jakie są wspaniałe. Raz jeździłem to teraz mogę się wypowiadać. Przez całe 15 minut na torze. Poznałem wszytkie bolączki, wady i zalety modelu Porache () mogę pisać na forach jakie Porsche jest słabe…

Zmieniasz temat, więc przyznajesz mi rację.
Piszemy o smartfonach, tym czasem fanatyk Apple nie mający nic
  • Odpowiedz
@Eskim0s: znowu gadasz te same brednie. . Ktoś chce 120 hz to kupi sobie pro. Widzisz wady iPhone a ciągle bugi androSYFa ignorujesz. Mam 256 GB pamięci nie potrzebuje chmury.
O chmurze i zdjęciach też przeczytałeś i zrobiłeś „risercz”
  • Odpowiedz