Wpis z mikrobloga

Jeśli choć raz zwątpiłeś w siebie i swoje rodzicielstwo to przeczytaj moją historię…

Dlaczego to nasz syn cierpi na śmiertelną chorobę?
Dlaczego Dystrofia mięśniowa Duchenne’a stanęła na naszej drodze?

Jestem mamą 3 letniego Olafa, który każdego dnia walczy z okrutnym przeciwnikiem.
Codziennie wieczorem tuląc go do snu zastanawiam się ile jeszcze takich nocy będzie nam dane?
Jak długo będzie mi dane cieszyć się rodzicielstwem? Dystrofia mięśniowa odbiera mi go każdego dnia osłabiając każdy mięsień w jego malutkim ciele…

Walczę z całych sił! I choć każdy dzień przepełniony jest łzami i ogromnym fizycznym wycieńczeniem to wiem, że nie odpuszczę dopóki nie uratuję mojego jedynego dziecka!

Mamy JEDNĄ - JEDYNĄ szansę !!!
Tą jedyną deską ratunku dla mojego syna jest nierefundowana w Polsce terapia genowa.
Bez niej Olaf nie będzie miał żadnych szans na dorosłość!
Koszt życia mojego syna to 15,5 miliona złotych.

Proszę Was, pomóżcie mi wyrwać się z tego koszmaru, pozwólcie mi zrozumieć czym jest beztroskie rodzicielstwo. Bez Was będę w cierpieniu patrzeć jak mój syn powoli odchodzi…

https://www.siepomaga.pl/jedyna-szansa-dla-olafa?pomoc1

Dziękuję za Waszą dobroć i wsparcie.

Emilia, mama Olafa

* Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez fundację.

#dmd #siepomaga #olaf
kaen89 - Jeśli choć raz zwątpiłeś w siebie i swoje rodzicielstwo to przeczytaj moją h...

źródło: received_1167383581082029

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@kaen89 a daj Pani spokój.
Raz na kwartał jestem w #centrumzdrowiadziecka . 4h na korytarzu w przychodni i człowiek napatrzy się na tyle cierpienia że aż ciężko uwierzyć. A i tak na korytarzach chodzą te dzieci w lepszym stanie.
No i ten widok rodziców siedzących i czekających dosłownie na "wyrok"swoich dzieci.
  • Odpowiedz