Wpis z mikrobloga

Przyjmowanie nielegalnych migrantów i spora ilość migracji z krajów trzeciegio świata, powoduje sprzeciw społeczeństwa i znajdują drogę w tak zwanej "skrajnej" prawicy. A skrajna lewica, lewica i centrum, zamiast nie dawać paliwa drugiej stronie politycznej, to wolą płakać że migranci z Afryki czy z bliskiegio wschodu są super, chodź widać wyraźnie że jest niebezpiecznie i odpieprzają niezły szajs + biorą zasiłki.

Donald Tusk to rozumie trochę i udawał że jest groźny i przeciwko migracji, ale fakty, czyli zatrzymanie tych żołnierzy pokazuje co innego.
Efekt jest taki że partie z Francji, Niemiec, Austrii, które mogą być mniej skore do pomocy Ukrainie, zdobywają sporo głosów. No i to mnie denerwuje, ale w ogóle mnie to nie dziwi. Dziwi mnie tylko jak mało osób popiera te partie, bo co ich tam może obchodzić Ukraina czy Polska?
Potencjalna wojna i tak będzie daleko, z z Niemcami i Francją, ruskie nie będa zadzierać. Jedynie co interes by im zepsuł, bo montownie i miejsce zbytu ich pralek i aut (Polska), byłaby w wojnie.

Także taki Francuz, który może mieć dość multi-kulti wybiera najbardziej naturalną opcje i własne bezpieczeństwo.

#wojna #granica #polska #uniaeuropejska #uchodzcy #polityka
Wynoszony - Przyjmowanie nielegalnych migrantów i spora ilość migracji z krajów trzec...

źródło: 1533661539798

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz