Wpis z mikrobloga

@erni13: jako wielki obrońca Lewego muszę stwierdzić to samo co Ci ludzie na foto. Jak on jest to Zielu itp dostają jakiegoś paraliżu. On rzeczywiście wymaga dokładności i pomyslunku, ale chłopy jak mają to zrobić to się blokują. Sam tak miałem jak grałem i lepszy typo wchodził, a ja chciałem mu dorbze podać. Wychodziła kaszana.
  • Odpowiedz
@erni13 Jednokomórkowcy nie potrafią pojąć, że to brak zgrania wynika głównie z braku pomysłu trenera. Jak ja gardzę takimi kibicami. Myślą, że włącza mecz w TVP i to czyni ich częściowymi właścicielami piłkarzy.
  • Odpowiedz
  • 98
@antarhei: Nie mogę się doczekać w takim razie, aż giga introwertyk Zielu weźmie grę na siebie i pociągnie nas do zwycięstwa obsługując cudownymi podaniami Piątka czy innego Bukse xD

Lewandowski mądrze stojąc ściąga na siebie więcej uwagi przeciwników niż biegający Buksa. Jest na innym poziomie technicznie, mentalnie i taktycznie
  • Odpowiedz
@erni13: mamy przecież potężnych następców Lewego jak Adam Buksa podbijający potężne ligi tureckie i amerykańskie, Świderski łapiący kontuzję przy cieszynce, Milik z kolanami ze szkła trafiający do bramki 1 na 50 strzałów, Piątek będący Apoloniuszem Tajnerem piłki nożnej. Już nie będę wspominał, że wszyscy z nich poza Świderskim to drewniacy jak Crouch, którzy jedyne co mogą to stać w polu karnym i czekać na podanie XD

Lewy przez te wszystkie lata
  • Odpowiedz
  • 10
@StdPtr: Co chwilę wynajdują też nowych następców Lewego, kolejne wielkie talenty a od 12 lat Lewy sam musi ciągnąć to gówno, praktycznie już jedną generację wyprzedził a Janusze jeszcze go obrażają obrażają xD
  • Odpowiedz
  • 2
@erni13 to prawda, ci "eksperci" twierdzący, że lewy to drewno znają się na piłce tak samo jak ci, którzy pluli na Bońka jako prezesa PZPN. Ale raczej nie zgodzę się z tym, że wrócimy do czasów kiedy najlepsi polscy piłkarze będą kopać się po czołach w eredivisie. Zbyt dużo Polaków wyjechało na zachód i tam szkolą swoje dzieciaki, a na tym akurat polska reprezentacja może zyskać.
  • Odpowiedz
@erni13 prawda jest taka, że ponad połowa naszej reprezentacji wychowywała się oglądając popisy Lewego w TV… dla nich bieganie przy nim na boisku to ciągłe spoglądanie czy się przypadkiem nie zdenerwuje na złe zagranie

ps- przecież Zalewski w życiu by się nie odważył zrobić takiego rajdu ze strzałem na bramkę jakby Lewy biegał obok (i nie twierdzę, że Lewy to „drewno” - wręcz przeciwnie, ale jego obecność pęta nogi kolegom z drużyny)
  • Odpowiedz
Już nikt nie pamięta np. takiego meczu ze Szwecją na Euro 2020 gdzie przegraliśmy 3:2 ale te 2 bramki strzelił praktycznie sam Lewandowski, podczas gdy reszta drużyny już chciała dotruchtać do końca i zwijać się na wakacje


@StdPtr: No i z Hiszpanią też strzelił, podłączając nas jeszcze do kroplówki na tamtych Mistrzostwach
  • Odpowiedz
Wrócą czasy gdzie gwiazda kraju był typ kopiący się po czole w Eredivisie to wtedy się obudzą XD


@erni13: przecież nas już w eliminacjach wyprzedzają Mołdawie i Albanie, z czego my mamy się budzić
  • Odpowiedz
Ludzie już zapomnieli jak Lewandowski przez ostatnie lata ciągnął tę kadrę za ryj żeby cokolwiek wygrać lub dostać się na jakąś imprezę, a jak tylko noga mu się podwinie to od razu plują jadem. Ot co polskie myślenie i krótka pamięć
  • Odpowiedz
Nie mogę się doczekać w takim razie, aż giga introwertyk Zielu weźmie grę na siebie


@erni13: ja to już z dziesięć lat czekam. Ale młody jeszcze jest, płochy.
  • Odpowiedz
@erni13: ale w czasach sprzed Lewego też awansowaliśmy na mistzostwa świata i europy i osiągaliśmy na nich podobne wyniki jak w czasach Lewego, serio, świat się nie zawali bez niego.
  • Odpowiedz
@erni13: z lewym czy bez i tak 1 punkt to będzie sukces. Lewemu trafiło się cudowne alibi chodź i tak nigdy mu się nie obrywało po słabych turniejach tak jak powinno kapitanowi.
  • Odpowiedz
  • 0
@erni13 mimo wszystko jest coś coś takiego jak wypalenie i według mnie u Lewandowskiego to widać. Jaki by nie był trener to nie wyszliśmy z najłatwiejszej grupy w historii polskiej reprezentacji. Gramy na euro pogra tam półkontynentu i weszlismy tylnymi drzwiami. Wg mnie potrzeba zmiany pokoleniowej zwłaszcza że ostanie mecze pokazały że młodzież potrafi coś poklepać
  • Odpowiedz
@erni13: nie zmienia to faktu, że taka jest prawda. Lewy jak na warunki polskie był zawodnikiem wybitnym, ale nie oszukujmy się, jest w tym sezonie cieniem siebie choćby z poprzedniego sezonu, a gdzie w ogóle do prime porównywać. Lewy w większości meczów Barcy w tym sezonie nie potrafił przyjąć piłki żeby mu nie uciekła na 2 metry i to są fakty. Wolę żeby sobie biegał taki Urbański niż na siłę wpychać
  • Odpowiedz