Wpis z mikrobloga

PiS tak zajebiście był murem za siurem, że dopiero teraz żołnierze dostają normalne hełmy i ogrzewane namioty, bo wcześniej trzeba było dać pół miliarda sprzedawcy koszulek z misiem Wojtkiem XdddDdDDDDD

#bekazpisu #polityka #partiarosyjska
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przeciwko78: No pewnie, że tak. To w sumie po co on jest tam ministrem skoro nic nie może? Tak to każdą porażkę czy nieudolne działanie można tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Mathas w tym przypadku faktycznie może być tak, jak napisałem.
Miną lata zanim zreformują wojsko po zniszczeniach dokonanych przez Macierewicza i to pod warunkiem że Kosiniak będzie potrafił sobie z tym poradzić. Ma naprawdę trudny resort
  • Odpowiedz
@jaroty: nie zapomnij o, zablokowanych na ostatniej prostej, ołtarzach mobilnych!

#!$%@?, że zimno i można dostać dzidą w łeb, ważne, że na plebani hajs się zgadza, a proboszcz wie jaką agitację prowadzić w niedzielę.
  • Odpowiedz
@erebeuzet wiadomo że to wszystko dzieje się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wchodzi kosiniak do ministerstwa i po sekundzie wszystko zmienia się według jego woli. Wcale nie trzeba najpierw sprzętu wybrać, zapewnić finansowanie, kupić, wyprodukować, dostarczyć na miejsce, zamontować i wyposażyć. Absolutnie
  • Odpowiedz
dopiero po 6 miesiącach reaguje?


@erebeuzet: dopiero?? Jeszcze w pierwszej połowie paźdzniernika jakakiekolwiek niepowodzenie pisu było tłumaczone, że X lat temu Tusk/PO-PSL/Kopacz coś tam zrobiły i rząd teraz nic nie może.
  • Odpowiedz
@erebeuzet Chłop się musiał na własnej skórze przekonać. Tyle PiS niszczył 3D przed wyborami a potem zamiast pozbyć się Pisowcow to woleli ich pogłaskać albo zaniechać działań. Nie wiem czy się czegoś nauczą czy im co pół roku będzie musiał PiS przypominać i robić jakieś krzywe akcje. Dobrze, że chociaż tym razem wybory dopiero za rok xD
  • Odpowiedz
@Sin-: Przecież w Lasach Państwowych połowa pisowców przefarbowała się na PSL i dalej ciągną kasę. Nie wiem, ale domyślam się, że wcześniej przefarbowali się z PSL na PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najśmieszniej było patrzeć, jak kolejne pokolenie dowiaduje się, czym jest PSL.
  • Odpowiedz
@Sin-: Aha, poza tym nie zapominajmy, że obecnie to PO niszczy 3D, jak każdego swojego koalicjanta. Lewicy też pomogli się zaorać, choć trzeba uczciwie przyznać, że nie musieli się w to zanadto angażować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obawiam się, że system nieuchronnie dąży do dwupartyjnego, najwyraźniej musimy kopiować każdy destruktywny szajs z USA.
Zaczynałbym szczerze rozważać poparcie Konfy, jeśli tylko zaciągną więcej wartościowych członków, a wywalą
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: System dąży do dwupartyjnego? Nie chce nic pisać ale od ponad 20 lat nic się w tym temacie nie zmienia.
I nikt nikogo nie niszczył tylko wyborcy czegoś oczekują. Mają swoje postulaty. W momencie kiedy nie są spełniane to tak się dzieje. Kamysz sobie radzi jako minister ale musi posprzątać. Burdel zastal i to nie jest czas na odpuszczenie. To samo mogę spokojnie napisać o reszcie.
  • Odpowiedz
a tygrysek dowiedział sie o tym z platformy x czy wykonując audyt w strukturach MON, ze dopiero po 6 miesiącach reaguje?


@erebeuzet: od początku roku można poczytać o projekcie "szpej", którego zadaniem jest doposażenie żołnierzy. Po prostu nie trąbią o tym w TVP Info 24/7.
  • Odpowiedz
a tygrysek dowiedział sie o tym z platformy x czy wykonując audyt w strukturach MON, ze dopiero po 6 miesiącach reaguje?


@erebeuzet: O takich planach to już parę miesięcy temu czytałem, tylko to trzeba zorganizować przetargi, wyprodukować, ogarnąć logistykę itp. jednocześnie przejmując resort pełen wrogich osób.

Tylko tradycyjnie prawaków dupa boli bo znienawidzone "lewactwo" (z PSL xd) robi coś dobrze, co wcześniej spieprzył ich kochany PiS.
  • Odpowiedz