Wpis z mikrobloga

zastanawiałem się czemu prawactwo wyciągnęło ten 7 letni filmik ale wczoraj dowiedziałem się że to przez kanał zero

Klaudia była kontrowersyjną artystką to fakt ale nie była wtedy jeszcze politykiem


@HeteroseksualnyWlamywacz: jak lewica wyciąga jakieś stare zdjęcia sprzed lat to jest dobrze, ale jak prawica robi to samo to nagle skomlenie by nie robić tego bo to złe xdd
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: do jakiego cyrku? W głowę zachodzę, kogo może śmieszyć taki poziom dowcipu, dojechałam do połowy i żenadometr wywalił poza skalę. Same prymitywne kalki, ani to zabawne, ani sensowne. Wszystko na jedno kopyto, łopatologicznie i bez wdzięku, nawet tupolew prezentował wyższy poziom, bo się choć na grę słów silił. A to ma poziom "patrz, tu kupa jest, widzisz? KU-PA. Śmieszne, nie? Kupa!"
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz:

dla Ciebie to Pani posłanka Klaudia Jachira


Upośledzona debilka jachirka, dzięki której i jej podobnym lewica jest bardziej #!$%@? ugrupowaniem w tym kraju niż Konfederacja i generalnie prawactwo, a to jest prawdziwy wyczyn. Za to spermiarze mają pod kogo walić konia, bo to jedyne do czego się nadają. A teraz niech mnie pozwie.
  • Odpowiedz