Wpis z mikrobloga

Jaką masz skuteczność podrywu? To znaczy jaki masz proporcję koszy do prób.


@gnomol: Nie liczyłem, ale koło 25-30 % prób jest co najmniej przelizanie. Ale ja próbuję tylko z tymi, które same wykazują oznaki zainteresowania i jednocześnie mi się podobają w miarę. Tutaj napisałem poradnik, jak osiągnąć najwyższą skuteczność.

https://wykop.pl/wpis/76078931/poradnik-jak-wyrywac-laski-w-klubie-1-miej-co-najm

Obecnie nie chodzę do klubów w ogóle, bo chwilowo nie mieszkam w mieście wojewódzkim, ale niedługo tam wrócę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Archaniol_bo_rzyga_bryje Ale żeby mieć jakieś zauważalne powodzenie u kobiet, to trzeba być co najmniej 6/10. Poniżej tego takie sytuacje są rzadkie, a im mniej tym bardziej się zmniejszają i trzeba liczyć na przypadek. Wiem, że napisałeś o tej urodzie. Zdaje sobie sprawę, że trochę Ironizujesz w kwestii przegrywów, ale rozumiem, że chodzi ci o taką przesadę, że przegrywy twierdzą, iż 6/10 to over.
  • Odpowiedz
Ale żeby mieć jakieś zauważalne powodzenie u kobiet, to trzeba być co najmniej 6/10. Poniżej tego takie sytuacje są rzadkie, a im mniej tym bardziej się zmniejszają i trzeba liczyć na przypadek. Wiem, że napisałeś o tej urodzie. Zdaje sobie sprawę, że trochę Ironizujesz w kwestii przegrywów, ale rozumiem, że chodzi ci o taką przesadę, że przegrywy twierdzą, iż 6/10 to over.


@gnomol: No bo tu na tagu blackpill niektórzy
  • Odpowiedz