Wpis z mikrobloga

W sumie jak tak te pierwsze trailery a w zasadzie cinematici oglądam (nie tylko ja, pół internetu), a potem zestawiam to z gameplayem wszystkich DA włączając w to nadchodzącą część, to wychodzi na to, że można odetchnąć z ulgą. Bioware dowiezie!

Sacred Ashes do jedynki też było takie mdłe. A z gameplay'u widać, że kreskówkowości nie uświadczymy :3

#dragonage #gry
  • 4
  • Odpowiedz
W sumie jak tak te pierwsze trailery a w zasadzie cinematici oglądam (nie tylko ja, pół internetu), a potem zestawiam to z gameplayem wszystkich DA włączając w to nadchodzącą część, to wychodzi na to, że można odetchnąć z ulgą. Bioware dowiezie!


@Wink: Tylko to nie był cinematic a gameplay na silniku zresztą na tych ich scrennach i nowym fragmencie widać te same plastikowe modele postaci. Nie wiem może w growym oświetleniu
Zuben - >W sumie jak tak te pierwsze trailery a w zasadzie cinematici oglądam (nie ty...

źródło: b7188d7d0c92bb1d3fa3ba4cc82ead025e6d94a6cdc1dfc9d9f16de5dfb86d41

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Zuben: Skąd info, że gameplay na silniku. Czytałem, że to CG trailer. Dzisiaj gameplay, więc spodziewam się, że się pozytywnie zaskoczymy.
  • Odpowiedz
Skąd info, że gameplay na silniku. Czytałem, że to CG trailer. Dzisiaj gameplay, więc spodziewam się, że się pozytywnie zaskoczymy.


@Wink: No jest napisane na początku.
  • Odpowiedz