Wpis z mikrobloga

Za dużo filmów nagrali o podróżach w czasie, żeby one nie były możliwe. W filmach wiele nam przekazują, co jest, co będzie. Ale mało kto potrafi odczytywać informacje, które oni wykładają nam na stole. Bo człowiek jest jak dziecko we mgle. Patrzy, a nie widzi.
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@bronxxx: w przyszłość są możliwe, w przeszłość jedynie teoretycznie. Jeżeli nawet będzie się dało cofnąć w czasie to byś ty mógł się cofnąć o 1000 lat i wylądować w swojej miejscowości to potrzeba technologii, która może nie będzie dostępna nigdy. Prawdopodobnie trzeba by było wysłać komputery w przeszłość by dokonywały obserwacji i obliczeń.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kidi1 Źródła masowego przekazu, to jedynie dłoń rządzących zza kurtyny. Na Świece jest więcej tajemnic, niż może się nam wydawać, a wszystko dookoła nas może być inne niż sądzimy. Na świecie są inne rasy, ale nie potrzebują się ujawniać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qullion Technologia zapewne już istnieje, ale dostęp do niej mają wybrańcy. Czas jest względny. Nie ma początku, ani końca, więc może być pętlą w której można się przemieszczać do przodu, albo do tyłu. Może to ja sam z przyszłości ułożyłem wydarzenia tak, że ja z teraźniejszości to piszę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kidi1 Skoro tak twierdzisz, to musiał być z ciebie niezły as z przedmiotów ścisłych. Pamiętaj też, że kilogramowe kowadło spadnie szybciej od kilogramu pierza.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kidi1 Znak zapytania nic nie znaczy, kiedy ja wyczuwam w pytaniach retorycznych (z twojej perspektywy) ironię.
  • Odpowiedz