Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to chyba jednak weryfikacja Korwina te wybory.

Eurowybory skrojone jak pod niego. Znany przecież z wystąpień w europarlamencie, niższa frekwencja niż do sejmu a tu 4000 głosów i w koalicji z Bezpartyjnymi niecały 1% więc siła samego Korwina i jego partii to co najwyżej 0,5%.

Kiedyś mówiło się, że Korwin ma te stałe 2% ale teraz nawet już tego nie ma. Zawsze po rozłamach odchodzili za nim i wyborcy i czołowi liderzy partii. Teraz nawet wierne partyjne psy, które były z nim od lat siedzą na garnuszku u Mentzena i nawet nie myślą o pójściu za nim.

Czytałem, że Konfederacja przez ten 1% Korwina straciła 1-2 mandaty i powinna pomyśleć o powrocie Korwina do Konfy. Pytanie - ile po powrocie wyborców by nie zagłosowało na tę formację ze względu na JKM. Coś mi się wydaje, że mogłaby to być większa liczba.

JKM ponoć nie zrezygnuje i dalej ma startować w wyborach. Ma takie prawo. Po tym jak go potraktowano w Konfederacji to dla samego odwetu i satysfakcji pozbawienia 1-2 mandatów bym startował. Ciekawe jak Braun się zachowa i czy wróci do pomysłu utworzenia z Korwinem nowej formacji. Siła Brauna jest duża co pokazały ostatnie wybory, gorzej z ogólnopolskimi strukturami ale na pewno sympatię ma dużo większą do JKM niż Mentzena.

Wybory o ile nic nie pierdzielnie w koalicji za 3 lata więc chyba w sumie za wcześnie na dyskusje.

#konfederacja #wybory #korwin
toporek1234 - Swoją drogą to chyba jednak weryfikacja Korwina te wybory.

Eurowybory ...

źródło: mproxy

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@toporek1234: Korwa sam sobie nawarzył piwa przez swoje debilne akcje co sprawiło, że Konfa zamiast 15% dostała 7,5%. Akcja z udziałem w spotkaniu z debilami co traktowali kobiety jak służące, trochę lepsze niż zwierzaki, coś tam o pedofilii, jeszcze też coś o kobietach dowalił.

On jest w #!$%@?ę szkodliwy bo nie myśli o partii tylko o tym co głupiego z siebie wysrać. Niszczy pracę wielu spoko ludzi, którzy pracują na
  • Odpowiedz
Czytałem, że Konfederacja przez ten 1% Korwina straciła 1-2 mandaty i powinna pomyśleć o powrocie Korwina do Konfy.


@toporek1234: Ale to Korwin odszedł. Bycie w partii z korwinem to nie tylko walka z partią przeciwną ale i walka w partii przeciw korwinowi.Kiedyś Korwin w TV powiedział że nie chce wygrać bo jakby wygrał to by go zabili, no to nie wygrywał ale pojawiła sie partia która chce wygrać i ludzie
  • Odpowiedz
Ale to Korwin odszedł


@programista3k: nie, to Mentzen go wywalił. Korwin chciał startować z Konfederacją ale ten go zablkował.

Prawda jest taka że 90% wyborców konfy nawet nie wiedziało, że Korwina nie ma z Konfederacją (bo wszyscy ludzie jakich spotykał czy na spotkaniach itp. mówili że popierają Konfederacje i jego). A co dopiero takie niuanse.
  • Odpowiedz
@programista3k: owszem, podzielił prawice i niestety oddalił się od idei - teraz już usunięcie podatku dochodowego jest be i iście w centrum jest standardem.

Dosłownie gdyby nie Braun ta partia nie istniałaby.
  • Odpowiedz
@toporek1234: Myślę, że ludzie stwierdzili, że lepiej dołożyć głos do Konfy, która niemal na pewno przekroczy próg niż ryzykować Korwina z możliwością zmarnowania potencjału antysystemowego z wynikiem np 4,7%.
  • Odpowiedz
@programista3k: Mentzen bardzo dobrze zrobił i wbrew bzdurom @sorek to Mentzen go nie wywalił. Korwin został jedynie zawieszony w partii i utracił prawo do startu w tych wyborach.

@SmutnyKot Ludzie zwyczajnie nie chcą głosować na wiecznego przegranego, który nie potrafi nie zmarnować swojej okazji. Jak Konfederacja się pozbyła Korwina to pozbyła się dużego balastu i startowała już z czystą kartą. I jak widać to, że nie miał kto
  • Odpowiedz
@r4x4: W kółko walili w konfe Braunem z gaśnicą, ruskimi agentami itp i słabo poskutkowało. Konfa ugrała na wariactwach unii, kompleksową kampanią w mniejszych miejscowościach oraz wyrazistymi kandydatami.
  • Odpowiedz