Wpis z mikrobloga

#napierala #wolski

Napierała chwali Wolskiego za jego znajomość francuskiego systemu POlitycznego. Jeszcze dodajmy do tego dzisiejszy kolejny epizod bartosiakowej afery plagiatowej w którą włączył się Wolski. POczekajmy chwilę a Napierała będzie chciał się wkupić w łaski Jarka xDDDD
zzzmateuszzz - #napierala #wolski 

Napierała chwali Wolskiego za jego znajomość fran...
  • 10
  • Odpowiedz
@zzzmateuszzz: Wolski poblokowal go wszędzie, gdzie się tylko da – na telefonie, komunikatorach, socialach oraz na X. Naszemu agentowi powiedział nawet, że "czlowiek" bez zalet jest najbardziej toksycznym kuriozum, z jakim miał do czynienia. Z racji tego, że ksiądz Napierała, obiektywnie rzecz biorąc, jest impulsywnym polglowkiem, który nie posiada żadnego mentalnego filtra treści świadomości i co mu przyjdzie do łba, to bez zastanowienia od razu z siebie wyrzyguje – ma
Zayatzz - @zzzmateuszzz: Wolski poblokowal go wszędzie, gdzie się tylko da – na telef...
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: cieszy mnie to ;] Zawsze jestem rad, kiedy wy, półludzie, marnujecie swoje życie. Świadomość tego, że mogłem uszczuplić choć kilka sekund czyjejś jałowowej i pozbawionej wartości egzystencji, zawsze mnie uszczęśliwia ;]
  • Odpowiedz