Wpis z mikrobloga

Czy zauważyliście od wczoraj temat zamordowanego żołnierza? Od wczoraj nie widziałem ANI JEDNEGO takiego wpisu tutaj i na Twitterze. A jeszcze do wczoraj praktycznie co 2 post był o tym oczywiście o treści typu: „Tusk ma krew na rękach”.

Konfedepis okrutnie zabawił się tą śmiercią, co w sumie było wiadome od początku. Współczuję rodzinie. I pewnie gdyby nie to, to wynik koalicji byłby jeszcze lepszy, więc zapewne ten taniec na trumnie był w jakimś stopniu skuteczny.

KonfedePiS to hieny

#polityka #kanalzero #4konserwy #konfederacja #neuropa #bekazpisu #wybory #bekazkonfederacji #bekazprawakow #wojsko
  • 13
  • Odpowiedz
@Gours: Teraz na głównej i na Twitterze grzeje się temat wypowiedzi Zalewskiego z TD, że niby prawo użycia broni nie będzie poluzowane i przedstawiają to jako stanowisko rządu ¯\(ツ)/¯ Zaczynam się niepokoić, że nasze społeczeństwo tak łatwo popada w skrajne emocje.
  • Odpowiedz
KonfedePiS to hieny


@Gours: a kolega już zapomniał jak przed wyborami parlamentarnymi platfirmersi tańczyli na trumnie tej młodej dziewczyny co jej nie zrobili aborcji?
  • Odpowiedz
od wczoraj nie widziałem ANI JEDNEGO takiego wpisu tutaj


@Gours: a ja odpisuję na trzeci wpis mówiący, że temat umarł po wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I przypomnę, że w środę temat powróci przez prace Sejmu

Pierwsze czytanie przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o działaniach organów władzy państwowej na wypadek zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa
  • Odpowiedz
@Gours: Najmocniej tym żołnierzem "oberwał" Kosiniak-Kamysz. Trolle non stop spamowały filmikiem że niby K-K uciekł z konferencji. Gdzieś na X widziałem zestawienie 3 sondaży z ostatnich dni. TD jeszcze w piątek miała w okolicach 10%. Czyli można powiedzieć że akcja z żołnierzem, żołnierzami była udana. A jeszcze masowo pojawiały się zdjęcia Hołowni z migrantami.
  • Odpowiedz
@Gours: nie ma sensu płacić za te posty po wyborach.

Natomiast przydałoby się zrobić listę kont które to postowały żeby wiedzieć kto jest opłacony.
  • Odpowiedz
@Gours: może Cię ominęło ale w niedzielę były WYBORY DO EUROPARLAMENTU, co jest teraz tematem numer jeden, zwłaszcza patrząc na zaskakujące wyniki

Nie próbuj odwracać uwagi od krwi na Twoich rękach. Twoich i całego nowoczesno-postępowego rządu, który popierasz
  • Odpowiedz