Wpis z mikrobloga

Czy Reyane Tradition Insurrection II Wild jest dobrą alternatywą dla Naxosa? Wiadomo, że za tą cenę nie ma oczekiwać nie wiadomo czego. Główne pytanie mam o wanilię, co by nie pachniała chemicznie jak waniliowa choinka zapachowa Wunder Baum do samochodu, co zdarzyło mi się czuć w tanich słodkich tytoniowcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@czarny_piotrus: JPG znam wszystkie i nie mój klimat. Wszystkie Le costam mają to swoje DNA które mnie wkurza.

@Leniek obczaje jak będzie dostępny w salonie, ale nie ma czegoś takiego jak zapach 1:1 w stosunku do oryginału, zawsze tańszy odpowiednik będzie gorszy jakościowo, szczególnie od niszy.
  • Odpowiedz
zawsze tańszy odpowiednik będzie gorszy jakościowo, szczególnie od niszy.


@markaron: bywają wyjątki, w tym wypadku kompozycja dla mnie jest nie do odróżnienia, a parametry faktycznie słabsze, ale przyzwoite
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: To ciekawe bo nuty na fragrze nie wskazują na podobieństwo a w dodatku ktoś napisał Smells like pure xs night, not a fan Akurat mam Pure XS Night i ni #!$%@? nie ma podobieństwa do Naxosa :D więc coś mi tu nie pasuje :P

Poza tym Zara po Majestic Green i tej ochydnej chemicznej wanilii, nie kojarzy mi się dobrze z tymi zapachami.
  • Odpowiedz
@markaron: jak na tę cenę to Reyane jest spoko. W porównaniu do Naxosa jest tam trochę wiśni jeszcze, może z lekko chemicznym wydźwiękiem ale nie jakimś drastycznym.
Z tego profilu zapachów możesz też sprawdzić Muglera Pure Havane
  • Odpowiedz
  • 1
@Gieremek: Z przyjemnością ale już jest discontinued i wołają za niego chore pieniądze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Btw i tak pewnie kupię Naxosa bo podobają mi się ich flakony. Po prostu lubię porównywać zapachy.
  • Odpowiedz
a w dodatku ktoś napisał


@markaron: Nie wypowiem się w temacie, ale akurat ja na fragrze nic nie czytam, bo większość ludzi ma tam wady wrodzone mózgu lub coś podobnego. Potrafią takie bzdury pisać, że z każdym zdaniem dostajesz mikrowylewu i spada Ci ogólnie IQ. Jeżeli chodzi o bazę perfum i wyszukiwanie nutami to strona ok, ale sama społeczność to zdrowi odklejeńcy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Json_: @Gieremek Zapodałem trzy strzały Naxosa na testy, przychodzi żona z pracy i pyta czy gościłem jakąś koleżankę w domu xD potwierdzając moje odczucia co do jego kobiecego profilu. Wobec powyższego czy Insurrection II Wild będzie bardziej męski od Naxosa? Wziąłbym Pure Havane ale jest wycofany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz