Wpis z mikrobloga

Z ciekawości kupiłem, i co? No i syf, nie ma to podjazdu do sauvage i parametry słabe, strasznie mnie irytują ci youtuberzy naciągacze którzy wciskają te marne klony i podróbki, bo mają współprace z sklepami czyli więcej się sprzeda, więcej zysku. Coś z tym powinno się zrobić.

#perfumy
kuba181797 - Z ciekawości kupiłem, i co? No i syf, nie ma to podjazdu do sauvage i pa...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuba181797: Kupowanie czegokolwiek na bazie hype'u youtuberów czy tiktokowców to proszenie się o kłopoty, a na perfumach (nawet oryginalnych) to już w ogóle można się przejechać, bo każdy odbiera zapachy inaczej i parametry na każdym też są inne.
  • Odpowiedz
A, teraz widzę że poebaem EDP z Elixirem xD No to polecany arab to był Afnan Modest Une, ewentualnie Armaf Urban Elixir czy coś takiego
  • Odpowiedz
@kuba181797: Włączyłem z ciekawości ten film - prowadzący mówi o tym, że ma kupony i kody zniżkowe na prezentowany zapach, to jak można oczekiwać, że recenzja będzie rzeczowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale sie powstrzymałem xd


@Kojotoperz: Co za tchórz, a gdzie twoja żyłka hazardzisty? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ja tam lubię mieć niespodziankę, już niejeden zapach w ten sposób odkryłem. Mam prostą zasadę, jak coś kupuję to tego używam choćby nie wiem co, nie sprzedaję/oddaję dalej. Powiem Ci, że dzięki temu polubiłem się z wieloma zapachami, które nie wzbudziłyby mojego zainteresowania przy jednorazowej aplikacji, po prostu zyskują
  • Odpowiedz