Wpis z mikrobloga

@sylwke3100 Dała Ci powąchać że tak jej bronisz? Pytanie retoryczne ale pojechać po mikolu to nie tylko przyjemność ale i obowiązek więc jedziemy.
Polemikę o świętym tagu odpuszczę bo nie ma o czym rozmawiać. Nie obronie się zwyczajnie no każde słowo jakie wypowiedziałem znajdziesz tam zapisane ale większość chłopaków z tagu ma jakieś hobby które co prawda nie jest religią jak to w Twoim przypadku bywa no ale jakieś ma i zalicza
  • Odpowiedz
@meltdown: Najlepiej poznaje się z kimś. czyli jakimś ziomkiem.. wtedy jest łatwo.. samemu to jest praktycznie nie możliwe, chyba że ktoś nigdy nie miał z tym problemu i jest duszą towarzystwa.
Jak jesteś z lublina bądź okolic możemy się ustawić na miasto na piwko pójdziemy gdzieś, pozagadujemy do lasek.
  • Odpowiedz
. Przynajmniej według waszej teorii zawsze jest wygrywem. Nawet najgłupsza, najgrubsza czy najbrzydsza.


@sylwke3100: ale to jest skrajnosć, zawsze będzie jakaś kobieta tak odpychająca, że nikt nie będzie chciał stać blisko niej - ale na ogół tak nie wygląda. Na ogół jest tak, że jeżeli nowa rózowa przychodzi do pracy to jeżeli tylko nie jest odpychająca to zawsze się robi pieprzony Klub Wycieczkowy Spermiarzy co przychodzą i zagadują, pomagają itd. A
  • Odpowiedz
@meltdown: oczywiście nie poznają i oczywiście jak jesteś atrakcyjny, osiągnąłeś w życiu sukces i masz gadane to jest o wiele, wiele łatwiej. Ale jak już jakoś w small talk potrafisz to praca, sąsiedzi, jakieś zajęcia po pracy (siłownia, tenis czy lekcje obcego języka). Bardzo dużo poznaje się też rodziców innych dzieci jak masz swoje.

Tyle teorii, w praktyce to nie mam pojęcia jak to ludzie robią ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@LifeReboot No jest skrajność ale tak to na tagu przegryw wygląda. Uważają że jest sytuacja zero-jedynkowa i koniec.

A co jeśli pracuje w pracy z samymi kobietami? Albo pracuje zdanie? Przecież takich kobiet jest pełno i wtedy nie ma klubu spermiarzy bo nie ma facetów.

Nie wiem jak i gdzie pracowałeś ale niejednokrotnie jest tak nieważne jaka kobieta by była to inne łatwo mogą jej niezaakceptować. Same kobiety mówią że potrafi być
  • Odpowiedz
Na ogół jest tak, że jeżeli nowa rózowa przychodzi do pracy to jeżeli tylko nie jest odpychająca to zawsze się robi pieprzony Klub Wycieczkowy Spermiarzy co przychodzą i zagadują, pomagają itd. A u kobiet (i do cholery to oznacza właśnie, że CHWALĘ kobiety) jest tak, że inne kobiety znacznie szybciej ją przygarną


@LifeReboot: To ja muszę być odpychająca, bo w stosunku do mnie nie zachowywał się tak ani jeden facet w
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

jak "kolega" mówił do "koleżanki", że jestem dziwna i się nie integruję xD


Bo wyżej srasz niż dupę masz i się uważasz za lepszą osobę bo masz wymyślony autyzm i potem szczekasz że nie masz znajomych pomimo tego że naprawdę w Twoim przypadku wystarczy ogarnąć dupę bo grasz na je*anym tutorialu.
  • Odpowiedz