Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie do osób które często korzystają z ofert last minute na wakacje w biurach lub znają się na temacie. Planuje wakacje dla 5 osób (w 2 oddzielnych pokojach) i chcę zmieścić się w budżecie do 13 tys za wszystkich. Nigdy do tej pory nie korzystałem z oferty last minute ani nigdy się im nie przyglądałem i nie śledziłem "rynku" ofert. Widzę teraz bardzo atrakcyjne oferty w fajnych hotelach w czerwcu na last minute, z doświadczenia może mi ktoś podpowiedzieć czy w lipcu może to wyglądać podobnie jak w czerwcu?
Czy raczej w lipcu można zapomnieć o fajnych ofertach last minute i raczej wszystko co ciekawsze się wyprzedaje a zostaje najgorszy sort hoteli?
Interesujące mnie kierunki w tym roku to Turcja, Bułgaria, Albania, Chorwacja, Cypr, Grecja i najbardziej Egipt (jeśli zdążymy powyrabiać paszporty)
#wakacje #lastminute #wyjazd #loty #podroze #urlop
  • 3
  • Odpowiedz
Przyjrzyj się archiwalnym promocją na stronie fly4free.pl wpisz last minute i przewiń do poprzedniego roku. Wiadomo, że to nie jest pewnik o tegorocznych ofertach ale przynajmniej będziesz miał wgląd o cenach, kierunkach i ilościach ofert.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.