Wpis z mikrobloga

Pytanie do mireczków, którzy byli już na wyścigu na Red Bull Ring ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Od której godziny w niedzielę zaczynają się srogie korki do wjazdu na parking przy torze? Będę jechał od strony Graz, zapewne trasą A2 -> 78, która wjeżdża do Graz od strony Zachodniej. Docelowo będę chciał wyjechać koło 7-8 rano i nie wiem czy to wystarczająco wcześnie.

2. Macie może jakieś nieoczywiste porady (np. jakieś rzeczy które warto ze sobą zabrać) :)?

#f1
  • 12
  • Odpowiedz
To myślę że koło 6-7 jest wystarczająco, my byliśmy na trawie, puściliśmy dwóch naszych z ekipki o 4 rano pod bramę toru (byliśmy na kempingu, uważam że to dobra opcja), czekali na otwarcie żeby zająć jak najblizsze miejsce przy torze xD przed nimi było chyba 10 osób już w kolejce, a po otwarciu trochę dzicz jak na promocji karpia w lidlu
  • Odpowiedz
@diwi: to jak masz miejsce siedzące to w zasadzie poza korkiem nie masz się o co martwić. Przyjedź sobie wcześniej żeby obczaić wszystkie atrakcje na fanzone i zobacz o której są spotkania z Twoimi ulubionymi kierowcami/szefami zespołu. Ja w tamtym roku byłem na spotkaniu z Astonem i było spoko zobaczyć Fernando.
  • Odpowiedz
@diwi: masz zamiar codziennie dojeżdżać na tor, czy zostajecie na miejscu? Ja byłem na kempingu w zeszłym roku - najlepsza impreza jest po kwalifikacjach warto zostać i się po integrować. Jedzenie i piwo na torze wcale nie było jakieś super drogie (5-10E) w zależności od tego co sobie wybierzesz.

W przypadku spania na kempingu:
wiecznie brakowało prądu - warto mieć jakieś powerbanki jako backup
warunki sanitarne były słabe - warto mieć
  • Odpowiedz