Wpis z mikrobloga

@Maurelius ten wiersz trafnie tłumaczy co się wydarzyło w Niemczech w latach 30. :
Najpierw przyszli po komunistów,
ale ja milczałem,
bo nie byłem komunistą.

Potem przyszli po
  • Odpowiedz
zdjęcie OPa


@Oltwk93: nie wiem czy takim łbom jak Ty trzeba to tłumaczyć, ale widocznie trzeba. To, że nie popieramy #!$%@?ńców pokroju Braun nie znaczy, że popieramy wpuszczanie uchodźców. Niestety u takich gości jak ty jest tylko 0 lub 1, nie ma nic pomiędzy, a to dlatego, że u Was nie ma nic pomiędzy płatem czołowym i potylicą, zupełna pusta przestrzeń.
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty problem z konfiarzami jest taki. Oni nic nie chcą ale pomysłów na alternatywę nie mają. Imigrantów nie chcą ale jednocześnie chcą obniżać składki zdrowotne itd. A skąd wezmą pieniądze to cisza, bo się nie spina. Odrzucić zielony ład, ale jak to zrobić i jaka alternatywę mają podać na to, też konkretów brak. No i kto ich poprze.
  • Odpowiedz
zdjęcie OPa


@Oltwk93: przecież op uderza w partie która ściągnęła rekordową ilość muzułmanów, ty z tych co przedkładają słowa nad czyny mimo że są sprzeczne?
  • Odpowiedz
@Maurelius: Dane ze strony PKW: najwięcej głosów w ROSJI 🇷🇺 otrzymali

Marcin Kierwiński - KO
Hanna Gronkiewicz-Waltz - KO
Robert Biedroń - Lewica

Najpierw u siebie wybieraja Putina a później u nas rudą podróbe Putina
  • Odpowiedz
porównywać konfe do hitlera to już trzeba być kompletnie nieprzytomnym. płacz dalej bocie platformowy xD


@KokosowyEksplorator: To niestety #!$%@? znasz historię drogi Hitlera i NSDAP do władzy, bo Konfederacja DOKŁADNIE robi to samo co Hitler tylko po prostu w XXI wieku. Nawet nie cofają się przed wybieraniem czarnej owcy w swoich szeregach jak Korwina by na niego wszystko zwalić i samemu umyć ręce. Europę czekają mroczne czasy, a łby Twojego
  • Odpowiedz
@Oltwk93: Prawaki liżące dupę PiSowi, który zmienił demografie tego kraju nieodwracalnie #!$%@?ące coś o uchodźcach. W łeb się hipokryci jebnijcie.
  • Odpowiedz