Wpis z mikrobloga

#korsir #odyn #yanek korsir zobaczyłem twojego live z wczoraj i mówiłeś że nie masz czym jechać na brygadę kryzys. Może zakopać Topór wojenny i spytać o pożyczenie campera od Janka ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kondzioxxx: Po akcji ze sklepem #korsir zrouzmiał że to miał dostać i zabrać od Odyńców już zdobył. Nic więcej nie wyrwie. Dlatego zmienia kontent na naprawczo-garażowy. Będzie tak do czasu aż znajdzie nowego dawcę kontentu, aby budować swój słodko-milutki wizerunek na garbie innych większych od siebie.
  • Odpowiedz
@Korsir: Dziwię się, że tracisz siłę na odpowiedzi - widać, że to co jest wypisywane z merytoryką nie ma za dużo wspólnego i poziom na tagu trochę spadł (zaryzykowałbym, że to low quality baity). Osobiście przestałem śledzić losy, bo zauważyłem, że ciężko jest z kończeniem rzeczy (ale to już wiesz i nic nowego to nie wniesie). Natomiast powód i rozwiązanie, dlaczego ludzie się triggerują: nonstop w odcinkach mówisz co musisz
  • Odpowiedz
@Ikantek: #korsir działa odwrotnie, dorabia przyczynę do zaistniałego już skutku. Np: na zarzut braku busa wyjazdowego stwierdza że najpierw turas, potem maździora i wtedy bus. Przy czym przyczyny cigąle powstają, a skutek jest wiadomy i bez zmian (bus nie buduje).
  • Odpowiedz