Wpis z mikrobloga

@MgrMarecki: Nie. To aktualny paragon i aktualne ceny z kuponów:
kupon mcroyal + średnie frytki = 11,20+5,30= 16,50 - zgadza się, jest taki kupon
kupon mcchicken+cheeseburger+małe frytki = 10,90+4,90+4,10=19,90 - zgadza się, jest taki kupon
supercombo = 2x chikker+średnie frytki+średnia cola = 2x4,70+4+5,60=19zł - zgadza się
Suma 16,50+19,90+19=55,4 - zgadza się
  • Odpowiedz
@Vadzior: to dobrze wiedzieć, że z kuponami jeszcze nie ma tragedii ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak jakiś rok czy dwa temu zajrzałem do kuponów to stwierdziłem, że ich powaliło z cenami i trzeba w ciul wydać aby zjeść i cokolwiek odczuć i lepiej już iść do knajpy xD
  • Odpowiedz
@MgrMarecki: nie, ja maka traktuje jako tania opcja i fajnie, że za parę zł mogę sobie zjeść ciepłą przekąskę i nie nawpieprzać się do oporu.
a w takich burgerowniach to często burgery po 200g mięsa, masa składników i frytki w zestawie, potem proszę o połowę dodatków, bez frytek, a ceną i tak i tak płacę standardową (z drobnymi wyjątkami - tam gdzie mnie znają rabatują to 3-5zł za frytki xD)
  • Odpowiedz
@Vadzior: Jak miałbym brać przekąskę to burger z żabki - bliżej, taniej, efekt podobny xD Zazwyczaj idę coś zjeść jak jestem głodny i wtedy wolę już się najeść.
Co do 15zł za bigmaca i frytki to nie jest wcale mało, ale bardziej "znośnie" jak za chamskiego burgerka z kawałkiem ziemniaka. Za 15zł w domu to zrobię burgery (takie jak w knajpie) z porządnym kotletem i frytkami dla dwóch osób (
  • Odpowiedz
@MgrMarecki: mi z żabki to średnio smakują te burgery, kanapka jeszcze znośna, za to lubię sałatki i zupy
dla mnie bigmac i frytki 15zł to tanio bo sam bigmac to ponad 20zł, czyli oszczędzamy ponad 5zł i jeszcze mamy frytki gratis. A supercombo to raptem 3zł się oszczędzi w stosunku do 2x2forU powiększonego.
Ja w domu nie gotuje, tylko gastro xD a maka mam często po drodze więc wpadam jak
  • Odpowiedz
@MgrMarecki Wiesz "w domu zrobię taniej i lepiej" choć po części stwierdzeniem prawdziwym, ale jednak kulawym. Jasne, składniki kupisz taniej, stworzysz bardziej wartościowe danie i w punkt pod swój smak, ale jak byś sobie policzył prąd, wodę, gaz (lub więcej prądu) i postanowił sobie zapłacić za poświęcony czas przynajmniej na poziomie minimalnej krajowej to już nie wychodzi tak tanio. Zupełnie inna sprawa to jak, kiedy i dlaczego korzystasz z takich fastfoodów.
  • Odpowiedz
@Viking-: Ja to doskonale rozumiem - też w takich przybytkach jem jak jestem głodny w trasie/na mieście i chcę szybko coś zjeść. Ale jak patrzę na te ceny to wolę iść na chamskiego hotdoga/hamburgera do żabki (taniej a poziom podobny) lub w tej cenie zjeść coś w knajpie (trochę dłużej ale lepiej i wcale nie tak drożej) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do robienia sobie samemu
  • Odpowiedz
  • 1
to paragon sprzed kilku lat ( ͡º ͜ʖ͡º) po to pozaginał paragon i uciął tak zdjęcie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MgrMarecki: chyba tylko na wykopie mozna zostac oskarzonym o jakis spisek przy wstawieniu paragonu z cenami xD
  • Odpowiedz