Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero: czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jakie KONKRETNE interesy Polski będzie reprezentował człowiek, który jedyne co potrafi to wywoływać kontrowersje i to mu przyznam, mówić piękną polszczyzną?
  • Odpowiedz
szkoda że Krul się z nimi nie dogadał, jakby obaj weszli to byliby niczym atak Ronaldo - Rivaldo


@TupacSzakur: Co takiego Król niby zrobił w pe?
  • Odpowiedz
@TupacSzakur: krul to w europarlamencie już był i jedyne co zrobił to sobie bezon powiększył i spał
Braun na pewno będzie aktywny. Ja go nie lubię i nie popieram, ale jestem przekonany, że o nim to usłyszymy i będzie reprezentował swoich wyborców tak jak tego chcieli. Ja np. o swoim europośle to wiem tylko tyle, że hajs z UE bierze, a czym się tam zajmuje, to nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero @woddaq @galonim

#!$%@?ąc od poglądów człowieka, bo moim zdaniem w europarlamencie powinny zasiadać wszyscy żeby była równowaga tak… dawanie tam typa, który nie potrafi się zachować jako „człowiek wykształcony” i odwala taką trzodę to jest jedna wielka kompromitacja i wstyd XD
  • Odpowiedz
@woddaq świetne wycie, tak samo reaguje na posłów lewicy, KO, PiS i innych. Jak ktoś się zachowuje jak bydło to nie powinien być nigdzie dopuszczony ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@editores uśmiechnięte volksdeutsche to nie normalni polacy
usuwanie symboli religijnych w sensie krzyża spoko, ale jak ktoś chce usunąć symbol religijny 8tys. obywateli z sejmu(bo niby na jakiej podstawie on i obrzędy religijne sekt mają tam się odbywać) to jest wielka chryja
  • Odpowiedz