Wpis z mikrobloga

Ale mi to ADHD daje w kość, ciągle mi się spać chce, nie zrobiłem nic w papierach do pracy. Bawię się programem, w którym przerabiam swój wygląd na atrakcyjny i się napawam. Szkoda, że jestem stary dziad i niski. Muszę iść w końcu do lekarza po leki na ADHD. Mam nadzieję, że z diagnozą, która już mam neurolog przepisze mi medikinet.
#blackpill #przegryw #adhd #ritalin #medikinet #psychologia #psychiatria
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Nemo24 Jest parę typów ADHD. Tylko jeden z nich objawia się nadmierną nadaktywnością i nawet w tym przypadku to może być tak, że masz energię do konkretnej czynności, albo wykonujesz bezsensowne ruchy. Dwa pozostałe typy to mieszany i ostatni objawia się nadmiernym brakiem uwagi, chociaż w każdym z nich rozproszenie uwagi sprawia duże problemy. Adehadowcy mają nieregularny sen, trudno im się skoncentrować, a to męczy. Nawet w typie z nadpobudliwością sporo
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@onepnch Oczywiście, nie mogło zabraknąć kretyńskiego komentarza o tym jak to dieta i siłownia jest lekarstwem na wszystko. To nic, że się nie znasz na tym o czym napisałem, ale ważne, że mogłeś napisać o diecie.
Sęk w tym, że z nadmierną sennością zmagam się od liceum, a nadmierną wagę mam od paru lat.
O tym, że mam ADHD podejrzewam od roku, a pewność mam od miesiąca i to schorzenie tłumaczy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@onepnch Tak chcę, bo mam to ewidentnie wywołane tym schorzeniem. Sport na mnie nie działa i po ćwiczeniach jestem jeszcze bardziej śpiący, a wystarczy, że się na czymś za focuzujem i senność znika.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nemo24 To raczej nie ma sensu, bo fotografie za bardzo odbiegają od oryginału. Ja tak nie wyglądam, to raczej jest imaginacja jak mogłoby być dobrze.
  • Odpowiedz
@gnomol Mięsny robot musi chodzić tip top przy adhd tyle tylko powiem, nie licz że piguły załatwią wszystko bo to tylko jedno z narzędzi. I równie dobrze mogą nie działać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@onepnch Oczywiście, że mam tego świadomość, ale ta nadmierna senność, nie wynika z mojej wagi. Dużo czytałem na zagranicznych forach o tej nadmiernej senności w ADHD i nawet wiek kiedy przestałem sobie radzić z tą dolegliwością zsię zgadza (16 rok życia). Gdybym przypadkiem nie trafił, że to też może być objaw ADHD, to nawet bym tego nie łączył.
  • Odpowiedz