Wpis z mikrobloga

@robert5502 Zaczęło się. xD
Tak, właśnie w tym momencie się dokładnie zaczęło. Gdyby kamera nie uchwyciła nafuranego murzyna, to by się nie zaczęło. XD

Wykopki przypominają mi wiejskie baby co ploty #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
Tusk , uśmiechnięta Polska, ue i Trzaskowski.


@robert5502: A gdzie po tym screenie wyidać ,że wina Tuska itd.? Chyba sam wywnioskowałeś.

@PiccoloColo No mógł, ale się nie nazywa. Też mogłeś sie nazywać Jan Dupa a się nie nazywasz.
  • Odpowiedz
@robert5502: Raczej obawa każdego zdrowo myślącego człowieka, który widzi co dzieje się w innych państwach. Czy to, że ktoś jest naćpany i nawalony zwalnia go z obowiązku zachowywania się jak cywilizowany człowiek? Bo twoja wypowiedź brzmi jakbyś właśnie to sugerował. Niezależnie od koloru skóry oczywiście, chociaż jednak słusznie ludzi kłuje w oczy jak ktoś, kto jest (według narracji) biednym imigrantem zachowuje się jak bydło w obcym kraju. Stępili w was
  • Odpowiedz
@murmurlrl: Nie wiem, jak ktoś zachowuje się w ten sposób, to gówno mnie obchodzi czy jest biały czy czarny, jest po prostu niebezpieczną patologią. Psychoprawica tylko ma takiego #!$%@? na punkcie koloru skóry i jak biały skacze i drze japę po polsku, to standardzik, nic się nie dzieje, ale jak po rosyjsku, to już lament, że "ukry niech ido na wojnem". Ale proszę państwa prawdziwa wścieklizna objawia się w internecie,
  • Odpowiedz