Wpis z mikrobloga

  • 0
@affairz: przecież masa ludzi kupiła mieszkania z tańszymi ratami. Wielu moich znajomych. Masz ból dupy bo zabrakło ci odwagi żeby złożyć wniosek?


@TurboDynamo: kupiła droższe mieszkania na niższym oprocentowaniu kredytu. porównywałeś jak by na tym wyszli gdyby kupili po cenach sprzed podwyżek na racie rynkowej?
  • Odpowiedz
kupiła droższe mieszkania na niższym oprocentowaniu kredytu. porównywałeś jak by na tym wyszli gdyby kupili po cenach sprzed podwyżek na racie rynkowej?


@affairz: tak, analizowałem to dla siostry. Płaci 500 zł mniej niż jakby tego programu nie było i ceny były sprzed niego. Ja z moim mieszkaniem(gdybym kupił je na 0% ale kupiłem 3 lata temu) to bym miał jakieś 600 zł taniej raty pomimo wzrostu ceny.
  • Odpowiedz
  • 0
@affairz: tak, analizowałem to dla siostry. Płaci 500 zł mniej niż jakby tego programu nie było i ceny były sprzed niego. Ja z moim mieszkaniem(gdybym kupił je na 0% ale kupiłem 3 lata temu) to bym miał jakieś 600 zł taniej raty pomimo wzrostu ceny.


@TurboDynamo: super, to teraz policz ile osób się załapało (najlepiej jako % wszystkich chcących kupić) i o ile więcej płacą pozostali, przez wzrost
  • Odpowiedz
więcej zapłacą też osoby już posiadające kredyty na zmiennej, bo przez taką akcję kredytową stopy procentowe będą wyższe na dłużej


@affairz: to nie ma wplywu na to co robi jastrząb.

Zamiast płakać na wykopie po prostu podejmij męską decyzję i skorzystaj z następnego programi. Przecież ty nie kupisz mieszkania nawet jak spadną ceny.
  • Odpowiedz