Wpis z mikrobloga

#przegryw #depresja #psychologia
Ja padłem ofiarą narcyzów w swoim życiu. Wiem o tym, bo słuchałem różnych kanałów tzw. psychologów klinicznych.
Zawłaszczenie narcystyczne to między innymi - nakładanie różnych ograniczeń na drugiego człowieka. Ograniczenia to przemoc.

A mnie bardzo mocno ograniczano. Mówiono np., że ja nie mam prawa sam o sobie decydować...

Czyli to jest tak - psycholog kliniczny znający się na swoją pracy - mówi jak jest. Zgodnie ze swoją wiedzą. Ja psychologa słucham i przyznaje mu racje, bo w moim przypadku było dokładnie tak jak on mówi.

A na wykopie - zawsze się znajdzie jakieś głupie normictwo co powie - że ja mam urojenia i jestem schizofrenikiem.

Ale teraz, już tak nie można wam powiedzieć, bo mam podparcie w autorytecie, w tychże dziedzinach.
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Piwnica-wykop: Niby czemu psycholog kliniczny jest narcyzem twoim zdaniem?

A nawet jeśli masz racje, że psycholog kliniczny jest narcyzem - to i tak nie zmienia to faktu, że przekazuje dużo wartościowej wiedzy i jakiś autorytet ma w swojej dziedzinie.
  • Odpowiedz
@Xvenowski: pluje na terapeutow, ktorzy nic nie moga. ja sobie ze wszystkiego zdalem sprawe sam(potwierdzone przez terapeutow) i co z tego? gowno. Czy oni mi pomoga wyjsc z chorob, zdobyc pieniadze, porozumiewac sie z ludzmi, zaczac zyc zamiast lezec w agonii? NIE, bo oni nic nie moga. NIC. A stawki maja takie jak lekarze #!$%@?
  • Odpowiedz
@tomeme: o jak ja tych #!$%@?ów przez to nienawidzę. Rozwala mnie jak oni nie mogą i nie chcą..po #!$%@? terapeuta skoro i tak masz się ze wszystkim sam męczyć? Miałem dwie terapię każdej żałuję. Stara czasu, kasy i nerwów. #!$%@? w dupę tym dobrodziejom
  • Odpowiedz