Wpis z mikrobloga

@120_Dni_Sodomy: niestety ludziom się wydaje, że jazda autem to jak jazda na rowerze i małpę tego można nauczyć. Prawda jest taka, że jak robisz takie debilne błędy na egzaminie to powinieneś dać sobie z jazdą autem bo widocznie masz problemy z logicznym myśleniem, koordynacją ruchową i stresem.
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy nie koniecznie. Mój znajomy który od 6 roku życia jeździł maluchami po polnych drogach, kocha samochody zdał za chyba trzecim czy czwartym a to dlatego że zbyt pewnie czuł się za kierownicą i popełniał te idiotyczne błędy. Umiejętności jazdy ma wielkie, prawo jazdy jak najbardziej może posiadać
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy nie jestem pewien osobiście przejeżdżam na nich i nie wiem czy na egzaminie zdarza się że to błąd ale chciałem zobrazować co znaczy idiotyczny błąd. Więc podam ci inny idiotyczny błąd mianowicie zatrzymanie się pod lampami sygnalizacji na rondzie ja taki popełniłem
ps zdałem za drugim
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy ja zdałem za 9ym przez stres.

@kopytakonia: nie oznacza też że będziesz #!$%@?.

Swoją drogą ciekawe czy osoby które jeżdżą 20 lat zdały by za pierwszym razem, bo jazda na egzaminie, a później normalnie to dwie różne jazdy.
  • Odpowiedz
  • 1
@kopytakonia rozumiem stresować się, posiadać wiedzę na temat ruchu drogowego ja wiem że na kursach to słabo uczą ale serio jeżeli zdajesz więcej niż trzy razy to może warto byłoby się zastanowić co jest nie tak, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy właściwie aż tyle razy to nie jestem w stanie powiedzieć, ale na studiach zdawałem kilka razy egzamin bo nie uczyłem się na poprawki szedłem na farta a dostawałem już nawet ten sam pod rząd kilka razy.
  • Odpowiedz
nie wiem nie umiem odpowiedzieć ci sensownie na pytanie co trzeba robić źle żeby nie zdać na dziesiątym egzaminie ale dalej uważam że nie wyklucza cie to z posiadania prawka i bycia dobrym kierowca
  • Odpowiedz
kierowcom chyba powinno się pisać.
mój znajomy który nie za bardzo ogarniał choćby zmianę biegów sprzęgło jeździł z 2-3 lata z takim zasobem skila, dziś jeździ normalnie nie popelnia tych błędów które popełniał wiadomo praktyka no i nie #!$%@?ł np żadnego samochodu ani stłuczki nie miał że swojej winy a ja który zdałem za drugim #!$%@?łem dwa samochody więc jak widzisz nie ma reguły
  • Odpowiedz