Wpis z mikrobloga

prostytuujesz się przecież, to nie podlega opodatkowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nano22 @frutson: Ale wymaga udowodnienia. Powinien z wyprzedzeniem założyć kilka kont na portalach typu ślizganego oferując swoje usługi. Na nowy numer tylko pod tą usługę (karta za 5 złotych i rok ważności konta za dyszkę) i rozdać go różnego rodzaju fotowoltaicznych sprzedawców (bo skarbówka może chcieć sprawdzić, czy ktoś faktycznie dzwoni na ten numer. Woltaika nabije
  • Odpowiedz
@frutson: od jakiegoś czasu to nie działa ;) Swego czasu Mentzen to ładnie opisywał - urzędnicy potrafią się przejść po sąsiadach (serio), wypytywać czy sąsiad / sąsiadka świadczą usługi seksualne, czy pojawia się sporo obcych ludzi na klatce schodowej.
Jak powiesz, że świadczysz usługi nie w mieszkaniu, a w motelu, to się pojawi pytanie - a w jakim? Też sprawdzą czy Cię tam w ogóle widzieli, jak często i czy sam,
  • Odpowiedz
@OsSikorskiego: :D
Za brzydki jestem żeby działać w tym biznesie. Mogę być co najwyżej klientem, ale z pensja kołchoźnika magazynowego to mi szkoda kasiorki :P
Ehh... gdyby człowiek 20 lat temu poszedł na programista15k...
To by teraz założył stronę dla potrzebujących lewych dowodów na prowadzenie ślizganych biznesów :D
  • Odpowiedz