Wpis z mikrobloga

Podsumowanie portfela #gielda #fintwit #gni
Stan: 781 891,21 PLN (PKOBP)
Stan: 10 940,02 USD (XTB)
Tydzień: 23/2024
Dywidenda w drodze: 6375,4 zł [#XTB]
Zmiany: Sprzedaż #arm 95 szt
Zakup: STC: #brkb x1, #baba x120, ETF: #smh.UK x236
Plany: Migracja papierów wartościowych z PKOBP na XTB
gni_ - Podsumowanie portfela #gielda #fintwit #gni
Stan: 781 891,21 PLN (PKOBP)
Stan:...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@gni_: DISCLAIMER który obowiązuje do każdego wpisu!
1. Inwestowanie jest zawsze procesem obarczonym ryzykiem! Inwestuj odpowiedzialnie na własne ryzyko! Nie jestem profesjonalnym analitykiem finansowym a zwykła osobą z ulicy! Zachęcam do konsultacji z certyfikowanymi analitykami finansowymi w celu konsultacji własnych planów inwestycyjnych. Pamiętaj na giełdzie możesz stracić zainwestowane pieniądze.

2. Wszelkie dane, materiały, informacje, przedstawione spółki akcyjne ,obliczenia, analizy, artykuły, opracowania itp. udostępniane przeze mnie mają wyłącznie charakter informacyjny lub
  • Odpowiedz
@gni_: Przepatrzyłem spółki które posiadasz. Poza XTB to faktycznie są w dobrych miejscach na longterm.

Od dłuższego czasu podobają mi się spółki produkujące sprzęt do wydobycia ropy i gazu. Są w tzw. stealth bullmarket. Totalnie na ten rynek nikt nie zwraca uwagi medialnie.
tom-ek12333 - @gni_: Przepatrzyłem spółki które posiadasz. Poza XTB to faktycznie są ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@gni_: po piątkowym pullbacku podobają mi się też spółki srebrne:

W bulltrendzie srebro prawie nigdy nie traci 50 dniowej średniej kroczącej. PKO makler ma wbudowane Tradingview do analizy technicznej.
tom-ek12333 - @gni_: po piątkowym pullbacku podobają mi się też spółki srebrne:

W bu...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@gni_: jakie są Twoje cele inwestycyjne? Po portfelu pko wydawałoby się, że maksymalizacja wpływu z dywidend, ale po zobaczeniu portfela xtb nie jestem już pewny.
  • Odpowiedz