Wpis z mikrobloga

Każdy kto nie kupi PPV na dzisiejszą galę daje jasny komunikat, że wspiera stype i oddaje pole manewru dla twitchowców i tiktokerów. Nie kupując ppv pokazujecie też, że nieważne jak będą dobre dymy wykopków i tak się nie usatysfakcjonuje więc lepiej inwestować w influ dla normików, bo ich widownia chociaż kupi PPV.
Dlatego kupujcie PPV z refa Natana, Bomby lub Denisa.
#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
@michkoPLX na szczęście mi to nie grozi, bo nigdy nie kupuje PPV, a nawet jak nie mam restrima to trudno. Az tak mi na oglądaniu nie zależy. Najważniejszy jest rezultat czyli cieszy mnie jak konkretne osoby dostaną po ryju i tyle. Czy to będę oglądał czy nie to już sprawa drugorzędna.
  • Odpowiedz
@michkoPLX i dla mnie np nasrane trzeba mieć żeby płacić i dawać zarabiać takim ludziom. Szczerze już wolałbym kupić te 1,5 kebaba albo dać te pieniądze bezdomnemu niż napchać kieszenie tym troglodytom występującym w tym marnym cyrku
  • Odpowiedz
tak pieprzycie, a później spamujecie i prosicie o link do restreama hipokryci xD


@DEATHSTROKEBACK: nigdy nie napisałem na wykopie komentarza lub wpisu z prośbą o link, a tak po za tym, za darmo to uczciwa cena za ten cyrk.
  • Odpowiedz