Wpis z mikrobloga

a jak Ty zginiesz e pracy to ile dostanie rodzina od twojego pracodawcy? Mógł nic przecież ubezpieczenie na życie. Ja np. mam takie.


@Chicane: żołnierza nie jest łatwo ubezpieczyć na życie, mówię to jako specjalista w temacie
  • Odpowiedz
@Polejmnie: ja #!$%@?ę powiedzcie, że to ruska propaganda bo całkiem stracę wiarę w to państwo z dykty. a tak śmiali się z rusków, że matki zabitych dostają jakieś śmieszne zadośćuczynienie
  • Odpowiedz
stają ok 600 tys, akurat to nie jest propaganda


@runnerrunner: znam kilka rodzin z Ukrainy, niedawno kobieta opowiadała jak robili zrzutkę w rodzinie na pogrzeb, chłop od początku wojny jako żołnierz zajmował się rozminowywaniem, no i wyszło jak wyszło, rząd nie wypłaca im nawet zasiłków pogrzebowych, mało tego, wspólne konto które miał z żoną zostało zablokowanie i wygląda na to że kasa przepadła¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Chicane: więcej, śmiertelny wpp od ZUS około 130 koła plus w zależności od ilości dzieci ileś tam tysięcy od łebka do równego podziału, o ile nie będzie haka do nieuznania za wpp, wypadek był przez alkohol lub rażące niedbalstwo. 36 koła to już nie splunięcie a mega mela
  • Odpowiedz