Wpis z mikrobloga

Cieszę się że powoli blackpill wchodzi do mainstreamu, przez ostatnie parę lat normictwo mnie bezczelnie oszukiwało, mówiło bądź miłym, fajnym goście i na pewno jakaś fajna dziewczyna będzie tobą zainteresowana, "mądra dziewczyna nie patrzy na to co masz", charakter jest najważniejszy!!

Tymczasem blackpill jasno określa hierarchię oceny samca, najpierw wygląd, potem zarobki i majątek i na końcu ta "mityczna" osobowość. I tak... mam żal do normictwa bo ostatnie parę lat zmarnowałem na "po prostu byciu sobą" zamiast podjęciu próby choć częściowego looksmaxingu czy moneymaxingu, na pewno przyniosłoby mi to więcej korzyści. Mam nadzieję, że nowe pokolenie męższczyzn uniknie okresu bycia chronionym przed konieczną i ważną choć przykrą prawdą blackpilla

#blackpill
#przegryw
  • 31
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek: Nic nie daje lepszych lekcji w zyciu niz cierpienie. Dopoki nie masz wlasnej skory w grze to te wszystkie wnioski i to co wyczytasz bedzie #!$%@? warte, dlatego ci ludzie co utkneli w teorii sa w duzo gorszej pozycji, bo nigdy jej nie zweryfikowali. Ewentualnie sparzyli sie raz i popadli w skrajnosc i generalizacje. Szkoda zreszta klawiatury strzepic, dla normalnych facetow i kobiet to lepiej, ze ci toksyczni wola siedziec
  • Odpowiedz
zrobiłem coś przez co miała w przeszłości problemy i to w momencie kiedy najbardziej potrzebowała wsparcia, wykazałem się egoizmem i jest tu tylko i wyłącznie moja wina


@ZabawnyTypek: To faktycznie wina blackpilla xd

Chyba już zaczynasz zmyślać. A poza tym prawdziwy blackpill w całej tej historii polega właśnie na tym, że właśnie taki gościu jak ty miał dziewczynę i pewnie dostanie kolejne szanse, a dobre chłopaki są odrzucani.
  • Odpowiedz
@jegertilbake właśnie ja raz się sparzyłem 5 lat temu przez ten czas byłem w skrajności że jestem wybitny i to laski powinny o mnie zabiegać a ja mogę mieć #!$%@?, ale tak to nie działa i pomimo że znowu mógłbym się sparzyć to powinienem być sobą a nie kierować się pillsami
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek: To jak ta cała historia jest bez znaczenia to po co ją w ogóle przywołałeś? Żeby zaprzeczyć swojej tezie? To jeszcze bardziej wygląda mi na taki rage i zrzucanie winy, bo niby na siebie, a tak naprawdę na to że "okłamali cię w internecie"
Jeśli nawet czytasz ze zrozumieniem to i tak machnąłeś ręką i "kuuuurwa nie ma znaczenia pille złe bro". Z takim myśleniem to się jeszcze wiele razy
  • Odpowiedz
@Maximus_Wykopus_Dickus historia nie jest bez znaczenia bo pokazuje że kierując się pillsami człowiek częściej żałuję niż się cieszy, bez znaczenia są te pillsy do których można się stosować jeżeli ktoś z natury takim jest a nie na siłę robić z osoby wrażliwej jakiegoś pseudo Chada co udaje że ma wszystko gdzieś a tak naprawdę w środku jest martwy bo musi udawać cały czas kogoś kim nie jest
  • Odpowiedz
@slabart12 wcześniej był Blackpill przez 3 lata, przez okres który siedziałem w domu nic ze sobą nie robiłem bo uważałem że i tak będę całe życie sam, nie zasługuje na nic dobrego w życiu i nawet nie próbowałem nic z tym zrobić, odkąd zacząłem dobrze wyglądać poprzez chodzenie na siłownię i kupowanie fajnych ciuchów to był redpill bo sobie wmowilem że wkoncu dobrze wyglądam a do tego jestem zajebista osobą, tylko to
  • Odpowiedz