Wpis z mikrobloga

Cieszę się że powoli blackpill wchodzi do mainstreamu, przez ostatnie parę lat normictwo mnie bezczelnie oszukiwało, mówiło bądź miłym, fajnym goście i na pewno jakaś fajna dziewczyna będzie tobą zainteresowana, "mądra dziewczyna nie patrzy na to co masz", charakter jest najważniejszy!!

Tymczasem blackpill jasno określa hierarchię oceny samca, najpierw wygląd, potem zarobki i majątek i na końcu ta "mityczna" osobowość. I tak... mam żal do normictwa bo ostatnie parę lat zmarnowałem na "po prostu byciu sobą" zamiast podjęciu próby choć częściowego looksmaxingu czy moneymaxingu, na pewno przyniosłoby mi to więcej korzyści. Mam nadzieję, że nowe pokolenie męższczyzn uniknie okresu bycia chronionym przed konieczną i ważną choć przykrą prawdą blackpilla

#blackpill
#przegryw
  • 32
  • Odpowiedz
@slabart12 nie potrafiłem jej docenić, pokazywałem że mi nie zależy i miałem #!$%@? w to co ona czuje bo przecież jak nie ona to będzie inna, tylko że ona jest marzeniem każdego przegrywa co zrozumiałem dopiero po jej stracie
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek

jak laska jest ogarnięta i nie jest sezonem to te rzeczy to jest jedna z ostatnich ważnych dla niej rzeczy


Bez obrazy ale taka jest po prostu nasza Natura ludzka, Wolimy ładnych ludzi niż brzydkich i nie ma sensu kogoś nazywać "sezonem" czy jakoś tak przez to
  • Odpowiedz
@power-weak owszem, tylko te durne frazesy w stylu "wygląd minie a charakter zostanie" są trafne do bólu, ja ta dziewczynę olewałem bo myślałem że trafię ładniejsza i teraz żałuję w #!$%@?, także wygląd tak ale do momentu aż laska nie wygląda jak poldupek zza krzaka
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek: Każda, taka jest, ale jak już coś sobie uroiłeś, to bądź konsekwentny i spróbuj do niej wrócić. No chyba że jednak podświadomie czujesz że to by było upokarzające tak jak ja myślę świadomie. Tylko nie wymyślaj jakichś problemów skomplikowanych, bo tu cała złożoność tych relacji damsko męskich wynika jedynie z kłamstw.
  • Odpowiedz
@Maximus_Wykopus_Dickus a co do czucia upokorzenia to czuję że byłoby gdyby to ona #!$%@?ła i ja bym chciał jej wybaczyć, w momencie kiedy ja #!$%@? to raczej miałbym podejście że bardzo dużo bym dla niej zrobił ale to już by było postrzegane tutaj jako bycie simpem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ma coś takiego jak ja, jak ktoś mnie rozczaruje to już nigdy nie będzie tak jak przed tym więc raczej nie ma szans


@ZabawnyTypek: Te Twoje przewiny to brzmią jak grubymi nićmi szyty COPE. Rozczarować ją mogłeś jeśli się poznała, żenie jesteś taki popularny, bogaty, dominujący jak miała nadzieję. No ale najłatwiej #!$%@? zrzucić całą winę na siebie, żeby tylko nie pozbywać się poczucia kontroli i następnym razem to już a
  • Odpowiedz
mam żal do normictwa bo ostatnie parę lat zmarnowałem na "po prostu byciu sobą" zamiast podjęciu próby choć częściowego looksmaxingu czy moneymaxingu


@jonasz68: Pomijajac juz prawdziwosc tej hierarchi to zal mozesz miec tylko do siebie, bo wszystkie te rzeczy mozna robic jednoczesnie a wlasciwie "looksmaxing" bez pieniedzy sprowadza sie co najwyzej do podstaw, ktore dawno powinienes miec opanowane - silownia 3x w tygodniu z wolnymi ciezarami, cardio dla zdrowia, sen 8h
  • Odpowiedz
ja #!$%@? kierując się Red i Black pillem, jak się chce być szczęśliwym to nie powinno się kierować takimi rzeczami


@ZabawnyTypek: Pierwszy normalny gosc, ktory sie ogarnal. Szkoda, ze dopiero zauwazyles, ze to bzdury jak juz sie rozpadl ten zwiazek, ale dobrze, ze ogarnales sie w ta strone a nie zmieniles pogladow na jeszcze bardziej ekstremalne, bo juz by nie bylo co zbierac jak z wielu tutaj na wykopie. Dla ciebie
  • Odpowiedz