Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@zachariasz-grundbaum Ale to nie działa tak że o czytam i mam "zryty beret". Po prostu wiem że jeśli żadna dziewczyna np. na ulicy nigdy się mnie nie spytała o kontakt ani nic takiego (a znajomym się to zdarzało) no to coś jest nie tak i szukam przyczyn.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Serendipity_ Nie mówię że całe życie. Ale romantyczne to mi te gały przekreślają kompletnie. Zresztą zobacz są w moim drugim poście.
  • Odpowiedz
  • 1
Ale to nie działa tak że o czytam i mam "zryty beret"


@jt-dolan: to działa tak że "nasiąkasz" tymi treściami i czy tego chcesz czy nie. Nie robisz tego świadomie, ale wypacza ci to światopogląd.

nigdy się mnie nie spytała o kontakt


@jt-dolan: Jak nie masz ponadprzeciętnego wyglądu to jest to nic dziwnego, do tego nie trzeba wykopu xD Ale to wcale nie znaczy, że coś musi być nie tak,
  • Odpowiedz
  • 1
Ale romantyczne to mi te gały przekreślają kompletnie


@jt-dolan: znaczy to tyle, że nikt się nie bedzie ciebie pytał o numer na ulicy. Tylko tyle i aż tyle, nie dokładaj sobie to tego niczego więcej. Idź ciesz się z życia pókiś młody
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Serendipity_ Jak mam się cieszyć z życia? Mam komputer i jednego kolege ćpuna. Ciężko jest kogoś poznać nawet tu w Warszawie w takim wieku. Na Tindera za młody bo szukają dzianych korpochadów którzy opłacą kolację, na jakieś yubo za stary.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Serendipity_ Moi starzy #!$%@? mają. No ale tak tylko w twojej wsi da się być samotnym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). I to tylko w twojej.
  • Odpowiedz
  • 0
I to tylko w twojej.


@jt-dolan: no tak tak, a w którym miejscu ja coś takiego powiedziałem?

Robisz sobie jakiś sztuczny problem, oczy masz nie takie i już wielki over xD
  • Odpowiedz