Wpis z mikrobloga

w których cyferka pisał, że „da sobie rękę uciąć, ze NVDA spadnie do 90$” czy ze on poda na wykopie kiedy będzie doklek na indeksach i można kupić longi, udzielales sie wtedy w tego typu wpisach, a ja nigdy tu nie napisałem nawet czegos zbliżonego, do tego typu dyrdymałów w kontekście wzrostów, wiesz o tym, a mimo tego rzucasz tego typu oskarżenia.


@maniek74: Bardzo pamiętam i też swoje krytyczne dwa grosze
  • Odpowiedz
@DJ007 te wściekłe ataki na mnie z serii „#!$%@? przestań przypominać nietrafione zagrania, na tagu chwalimy się tylko trafionymi, a o tych nietrafionych szybko zapominamy” wywołuje zazwyczaj przypomnienie co ktoś tu kiedyś napisał, nawet bez jakiegoś mojego komentarza. Co więcej, zawsze wtedy przedstawiacie to w ten sposób, jakbym ja dzień w dzień robił tu wpisy ze screenami, ze ktoś coś nie trafił, co kompletnie nie jest prawda, ile to ja mam takich
  • Odpowiedz
@DJ007 może chodzi o to, ze to co ja pisze, jest często trafione i prawdziwe, stad jest to takie „denerwujące” bo ja serio nie kumam, jak można się tak denerwować i reagować agresywnie, gdy jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami, gdzie pół żartem pół serio piszemy o rynku, przykład powyżej, przypomniałem co gość napisał dwa dni temu i już agresja i wyzwiska
  • Odpowiedz
@DJ007 może się poznaliście gdzieś w realu na szkoleniu i Cyferka was na mnie nasłał ()

tez się czasem zastanawiam, czy może ktoś tu ma sparowane konto z jakim fb czy coś i o to wpada w taki szał, ze ktoś mu przypomni jakiś przestrzelony bet, bo wśród znajomych zgrywa wilka z Wall Street który tylko zarabia?
  • Odpowiedz
tez się czasem zastanawiam, czy może ktoś tu ma sparowane konto z jakim fb czy coś i o to wpada w taki szał,


@maniek74: Mania prześladowcza i multikonta, stare, znałem.
  • Odpowiedz
@DJ007 szukam tylko logicznego wytłumaczenia na to, ze ktoś reaguje agresja i wyzwiskami na to, ze nie trafił z jakim zagraniem na portalu ze śmiesznymi obrazkami, jak mi ktoś coś takiego przypomina, to myśle sobie „No i #!$%@?” i nie przychodzi mi do głowy, aby zwyzywać tego kogoś i rzucać jakieś insynuacje/oszczerstwa w jego stronę
  • Odpowiedz
@DJ007 ja bym to jeszcze zrozumiał, ze gdzieś na X analitycy podpisujący się imieniem i nazwiskiem reagują nerwowo na coś takiego, bo jest to dla nich kiepski PR, bo zarabiają na kolportowaniu prognoz, ale na wypoku?

W takich wlanie środowiskach anali, często tak to wyglada, ze błędne prognozy są przemilczane a trafione przypominane, po co robić coś takiego na tagu. Nie mam na celu atakować nikogo personalnie, zwyczajnie uważam, ze jest to
  • Odpowiedz
@olcayn ewidentnie niektóry powinni zamienić sterydy anaboliczne na trawę, jeśli reagują agresywnie na przypominanie im ich własnych słów na portalu ze śmiesznymi obrazkami ()
  • Odpowiedz