Wpis z mikrobloga

@gonzo91 ale obiecałeś spadek po EBC a wtedy było ładne umocnienie, jak jakiś foreksiarz posłuchał, to łapy urwało, osłabił się dopiero wczoraj po danych z USA równo o 14:30, wiec bez związku z EBC

uprzedzając kwik - nie zesraj się, skoro sam robisz wpis o swoich predykcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maniek74 jesteś upośledzony.
Nikomu nie polecałem. Wyraziłem swoją opinię.
Żeby nie narazić się na twoje #!$%@? to najlepiej się nie wypowiadać w ogóle.
Edit: a jak komuś urwało, bo zasugerował się jednym zdaniem napisaniem przez no nejma w internecie to bardzo dobrze. Nauczka na przyszłość.
  • Odpowiedz
@gonzo91 a gdzie napisałem, ze komuś polecałeś? aczkolwiek nie pisałeś tam, ze „twoim zdaniem” czy „uważam ze” tylko pisałeś tonem twierdzącym, ze po decyzji EBC PLN dostanie #!$%@?, a się umocnił.

Widzę kwik standardowo i wyzwiska, bo ktos ci coś napisał na portalu ze śmiesznymi obrazkami, psycha z plasteliny, jak z takimi emocjami sobie nie radzisz, to z tymi na rynku tez będzie ciężko, pracuj nad tym i życzę miłego weekendu
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@maniek74 niestety na nie wiele szacunku zasługujesz po tym jak każdemu sugerujesz, że nagania na jakieś pozycję i "biedne mireczki" tracą przez takie posty pieniądze.
Cieszył bym się jak byś nie nie pisał pod moimi postami, no ale to jest chyba niemożliwe. Bo już kiedyś o to prosiłem.
Musisz mieć bardzo smutne życie jak do wszystkiego się tak #!$%@?, nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@gonzo91 cyferka to nie jest każdy, sugeruje coś takiego tyko w przypadku, gdy ktoś na coś ordynarnie nagania, lub wali teksty, ze „dam sobie rękę uciąć” ze coś spadnie/wzrośnie. Teraz sam zrobiłeś wysryw o swojej predykcji, wiec skomentowlem, a ty się standardowo odpalasz i jesteś agresywny, bo chciałbyś tu tylko łechtać swoje ego i całować się po tyłkach z innymi potakiwaczami
  • Odpowiedz
@maniek74: ty serio masz jakis problem skoro uwazasz, ze jak ktos pisze spod swojego nicku jakis swoj wysryw to to jest pewnik XD Tutaj kazdy pisze takie glupoty zeby moc sobie potem pokazac kto ma wiekszego dickensa bo mu siadlo raz na sto. To tez ma swoj cel bo widac emocje na tagu, ktore mozna sobie ekstrapolowac na szerszy rynek. Dodatkowo ludzie maja to do siebie, ze jak sie z czyms
  • Odpowiedz
@essalysolu nie uważam tak, zwyczajnie mnie to rozbawiło, ze kolo nie trafił, bo pisał, ze PLN dostanie #!$%@? po decyzji EBC, a się umocnił, i teraz sam robi wpis, ze w sumie to on miał racje, bo dzień później PLN się osłabił po danych z USA, dla mnie to fikołek, stad to skomentowałem
  • Odpowiedz
@essalysolu dokładnie jest tak jak piszesz, ze ludzie kolportują tu masę wysrywow, a jak im jakiś siądzie, to wrzucają screena jak to trafili, żeby połechtać sobie ego, ale jak już ktoś wytknie, ze nie trafili, to są bluzgi i wyzwiska, olaboga jak ty możesz mi coś przypomnieć. Przecież ja sam nie raz z czymś nie trafie, tylko ze ja mam wyejbane na to, czy ktoś tu napisze, ze jestem z tego powodu
  • Odpowiedz
@maniek74: ale nie widzisz tego, ze #!$%@? sie o wszysto do wszystkich, powodujesz petle #!$%@?? Potem ktos nie zawaha sie wytknac tobie jakiegokolwiek bledu. Miej #!$%@? to tylko forum dla randomow z kompleksami. Dla tych pragnacych lechtania swojego ego brak plusow i zero komentarzy to najwyzszy wymiar kary.
  • Odpowiedz
@gonzo91 reagujesz jakbym to zescreenowal i robił na ten temat osobny wpis, wyluzuj się chłopaku. Przecież kolportowles tu sporo różnych betów i jakoś nigdy takich wpisów nie robiłem na ten temat, a według twoich komentarzy, to powinno ich tu być sporo z mojej strony, skoro ja tylko czekam, aby wytknąć jednemu czy drugiemu, ze z czymś nie trafił
  • Odpowiedz
@DJ007 No akurat ty jesteś tez dobrym przykładem na to. Masz w swoim profilu masę nietrafionych prognoz pod które robiłeś wpisy, i ile to ten Maniek co grzebie ludziom w profilach i szuka nietrafionych prognoz, zrobił wpisów odnośnie grubo przestrzelonych prognoz Puszki, całe zero?

Prawdziwy zarzut, jeśli już, powinien brzmieć, „#!$%@? się do wszystkich ordynarnych naganiaczy, którzy swoją aktytnownoscia mogą #!$%@?ć na minę jakiegoś wykopka który wchodzi na rynek”

Jeśli tak bardzo
  • Odpowiedz
@DJ007 a co zabawne, to ty jakiś czas temu, grzebałes w moim profilu, lub gdzieś miałeś zapisane, ze otwieram longa na CN50, o czym robiłem tu wpis, i jakoś po kilku tygodniach od otwarcia pozycji, gdy indeks poleciał w dół, pytałeś mnie, jak tam longi na CHN które otworzyłeś tego i tego dnia (podałeś dokładana datę) także mocna hipokryzja z twojej strony, ale mnie to nie rusza, tak jak inne oszczerstwa które
  • Odpowiedz
@DJ007: chłop jest nieokiełznany. Na wykopie byłem od początku istnienia portalu. Skasowałem konto i emigriwalem na Lurkera. Tam jednak tag giełda ma może jednego/dwóch użytkowników.
Więc sobie tu pisze, a ostatnio to nawet nie bo w sumie po co skoro agresor się panoszy.

Gdyby ktoś się tak zachowywał na Lurkerze to by miał reprymendę od wszystkich.
  • Odpowiedz
a co zabawne, to ty jakiś czas temu, grzebałes w moim profilu, lub gdzieś miałeś zapisane, ze otwieram longa na CN50, o czym robiłem tu wpis, i jakoś po kilku tygodniach od otwarcia pozycji, gdy indeks poleciał w dół, pytałeś mnie, jak tam longi na CHN które otworzyłeś tego i tego dnia (podałeś dokładana datę) także mocna hipokryzja z twojej strony, ale mnie to nie rusza, tak jak inne oszczerstwa które tu
  • Odpowiedz
@DJ007 ja nie kasuje wpisów z nietrafionymi zagraniami, jeśli coś zostało skasowane, to były to wpisy, gdzie pokazywałem zrzuty z konta maklerskiego, na których pokazane było za dużo lub kwoty moje i kogoś z dyskusji i taki wpis został skasowany aby nie było żadnego przypału, ale to serio można na palcach jednej reki policzyć kiedy tu skasowałem wpis, aż nie chce mi się wierzyć, że to wyłapałeś i zapamiętałeś, przez ostatni rok
  • Odpowiedz
@DJ007 nie wiem co masz na myśli, ze #!$%@? się w denerwujący sposób, bo to moje #!$%@? się, to zazwyczaj po prostu przytoczenie czyiś słów, tak jak w tym wątku, przypomniałem co kolo pisał dwa dni temu i już jest agresja i wyzwiska.

Ogólnie tez sie zastanawiałem, czemu od jakiegoś czasu atakujesz mnie rzucając różne insynuacje i oszczerstwa, typu ze ja naganiam tu na wzrosty tak jak cyferka kiedyś na shorty, co
  • Odpowiedz