Wpis z mikrobloga

  • 84
@ChlopoRobotnik2137: wcześniej gdzieś mi ta informacja o jego wieku umknęła, bardziej wbiło mi się do głowy, że żołnierz a to znowu automatycznie utrwaliło mi obraz dorosłego faceta. To zdjęcie dopiero mnie uświadomiło.
  • Odpowiedz
  • 324
@EmDeCe: ile on może mieć, 20 lat? Świeżo po szkole średniej, całe życie przed nim, a jakiś obrzygany ciapak postanowił je wcześniej zakończyć
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: no ja zrozumiałem, że jakiś brudaś go dosłownie jakby dźgnął kijem na końcu którego był zamocowany nóz czy coś, ale być może mi się #!$%@?ło

a jak? nie wiem ofc
  • Odpowiedz
@EmDeCe: jaki pędzel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczawik liczył na izi money za siedzenie w koszarach przydział służbowego kwadratu i wczesniejsza emeryturke z możliwością dorabiania ale się przeliczył.
  • Odpowiedz
  • 0
@EmDeCe zajebisty poziom naszego dowództwa wojskowego. Gość niecałe pół roku temu zaczął służbę, nawet nie miał pełnego przeszkolenia, a nasze orły wysłały go od razu na granicę. A potem inni śmieją się że ruscy i Ukraińcy po miesiącu wysyłają swoich na front, a u nas wcale nie jest lepiej
  • Odpowiedz
@FoxX21: bo Ty byś weteranów ze stopniem oficera wysyłał patrolowac kawałek ziemi chroniony płotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głupota tlumu wykopków jest gargantuiczna. Bohatera z pędzla robią!
  • Odpowiedz