Wpis z mikrobloga

U kumpla w firmie mialy wrócić piekne czasy, jak to:

na twoje miejsce czeka kilku pracowników. Jak sie nie podoba to wypad

I zatrudnili kierowców chyba Hindusów. Ponoć rwą sie do roboty. Chłopaki pojezdzili kilka tyg po Europie i wszystko bylo ok Do czasu jak dostali kurs do Anglii. Kilka godzin po wjeździe na wyspę urwal sie z nimi kontakt. Samochód znalezli gdzieś na serwisie pod Londynem. Po kierowcach ani sladu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz drapią sie z agencja pracy o pokrycie strat za opóźnienia i dowiezienie nowego kierowcy. Tym razem kierowcy Pana Polaka
#imigranci #kierowcy #transport #bekaztransa #imigranci #pracbaza
robert5502 - U kumpla w firmie mialy wrócić piekne czasy, jak to:
na twoje miejsce cz...

źródło: Screenshot_2024-06-07-13-37-49-346

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert5502: teraz po traumie zycia pewnie przy ogloszeniu janusz bedzie pisal na capsie NIE ZATRUDNIAMY OBCOKRAJOWCOW XD ciekawe czemu tak, przeciez skoro mogli wjechac do uk to paszport mieli wiec mogli full legal wjechac xD chyba ze chodzi od darmowy transport z nolcegiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
ciekawe czemu tak, przeciez skoro mogli wjechac do uk to paszport mieli wiec mogli full legal wjecha


@mangoloko: Tak mi sie przypomniało, kiedys bylem swiadkiem jak na kontroli (wjazd na pociąg) wyciągnęli z naczepy Litwina. Obsluga mowila ze jeszcze nie mieli takiego przypadku. Kolo miał wszystkie legitne dokumenty. Nie wiem jak się to skonczylo bo mi wyjeli ze trzech standardowych typów i zaraz pojechałem dalej.
  • Odpowiedz
Tak mi sie przypomniało, kiedys bylem swiadkiem jak na kontroli (wjazd na pociąg) wyciągnęli z naczepy Litwina. Obsluga mowila ze jeszcze nie mieli takiego przypadku. Kolo miał wszystkie legitne dokumenty. Nie wiem jak się to skonczylo bo mi wyjeli ze trzech standardowych typów i zaraz pojechałem dalej.


@robert5502: może był poszukiwany, albo wiedział, że niedługo będzie i chciał bez śladu się ulotnić do UK. Gdyby jechał normalnie, to byłaby informacja,
  • Odpowiedz
  • 1
może był poszukiwany, albo wiedział, że niedługo będzie i chciał bez śladu się ulotnić do UK


@wrobel7: I wybrał najbardziej wykrywalna metode przedostania sie do UK gdzie na 1000 prób udaje sie może jedna. Tylko pogratulować mu inteligencji
  • Odpowiedz
I wybrał najbardziej wykrywalna metode przedostania sie do UK gdzie na 1000 prób udaje sie może jedna. Tylko pogratulować mu inteligencji


@robert5502: w takim razie xDDDD, winszuję pomysłu
  • Odpowiedz
@robert5502: nie do końca ta historia się klei, bo hindusi, aby wjechać na terytorium UK muszą mieć wizę, nawet ta pracownicza nie bardzo tam działa, chyba, że coś po drodze się zmieniło. Kiedyś mając np. Ukrainców nie dało rady ich wysłać do UK z tego powodu. Do tego zestaw jest warty koło pół mln zł i ktoś zaryzykuje mu dać?
  • Odpowiedz