Wpis z mikrobloga

Aż mi się przypomniał kawalerski przyszłego szwagra. Zwykle wyjście na kręgle a potem do klubu. Ogólnie nie moja bajka bo klubów nie znoszę, ale stawiał alko, była łycha to git. Pogadałem sobie z ziomeczkami co ich nie miałem okazji wcześniej lepiej poznać przynajmniej.

Tego wieczoru było te jakieś tam singles night czy coś że dawali opaski w zależności od statusu. Oczywix opaska że zajęty, dajcie mi wszyscy spokój, przyszedłem tu popić i pogadać za darmo.

No i pojawił się ten moment że zostałem na chwilę solo i podbija do mnie jakaś loszka. Newet nie usłyszałem co chciała, ale w takich sytuacjach (a raczej nie takich bo używałem tego tylko na żulach XD) odpowiedziałem tylko po angielsku że nie rozumiem polskiego i liczyłem że da mi spokój.

Błąd #!$%@? i to masywny XDDD

Ja #!$%@? jakimś cudem zaczęły do mnie co chwila podchodzić te szony i łamanym angielskim do mnie zagadywać. Większe zainteresowanie w pół godziny niż przez 21 lat XDDDDD. W pewnym momencie uznałem że lepiej będzie się stamtąd zwyczajnie ewakuować i wybyłem na zewnątrz, skąd w sumie i tak się niedługo zebraliśmy bo Pan Młody już dogorywał pod pobliskim drzewem XD Potem jeszcze tylko klasyczna bójka przed klubem na do widzenia i spanko w busie.

#p0lka #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
ruda_stuleja - Aż mi się przypomniał kawalerski przyszłego szwagra. Zwykle wyjście na...

źródło: temp_file9053250143964508892

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ładnie się pienisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kto mi zabroni tak pisać? xD takie są fakty, nie wiem czy dla większości lasek czy mniejszej części ale to widać w sporo większej skali niż za granicą, że JESTEŚCIE mokre na sam widok manleta z bantustanu a jak POCZUJECIE zapach jego egzotycznego potu to już w ogóle wtedy chłop jest tutaj bożkiem i się za głowę łapie
  • Odpowiedz
odpowiedziałem tylko po angielsku że nie rozumiem polskiego i liczyłem że da mi spokój.


Błąd #!$%@? i to masywny


@ruda_stuleja: xDDDDDDD Miałem tak samo w klubie w Lublinie. Jakaś typiara zagadała, a przez hałas nic nie zrozumiałem i dla beki powiedziałem "Sorry, I'm from New Jersey", a tej aż się oczy zaświeciły, zniknęła, a po chwili przyszła ze wszystkimi koleżankami mnie przedstawić i same pytały czy chcę drinka. Myślałem, że się
  • Odpowiedz
@dekogangster:
Urojenia inceloidalne to nie fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie taki ból doopy że laski wolą czarnych. Najwyraźniej są lepsi od was, ale wy przecież macie tak samo, jak poczujecie zapach smażalni ryb a już wam staje, bo tacy wyposzczeni jesteście że nawet zapach spoconej tzipy starej baby w tramwaju jest dla was atrakcyjny i cokolwiek innego wam go przypomni a już potraficie to wyroochać (
  • Odpowiedz
@NdFeB: serio xD gościu nie ma pojęcia co do kogo pisze a ciebie to bawi? Żałosne. Dla was każda kobieta jest taka sama, p0lka mokebiara ebana, a wy wyjuntkowe pładgi źniegu jedyne w swoim rodzaju co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz