Wpis z mikrobloga

czyli chcecie powiedziec, ze PiS zyska wiecej % poparcia bo umarl tragicznie zolnierz dzgniety z zaskoczenia nozem na kijku na granicy niz stracil % przez 173618391 ujawnionych afer w ktorych ukradl gazylion zlotych?
Polacy xD
#polityka #bekazpisu
  • 15
  • Odpowiedz
@Bianci: różnica polega na tym, że o aferach wyborcy się nie dowiedzą, a o żołnierzu tłuścioch z menelami będą masturbować się non stop do samych wyborów
  • Odpowiedz
@Bianci tak akurat będzie, ja już wiedziałem to wczoraj. Sam widzę to po FB swoich pisowskich i konfederackich znajomych, o ile w trakcie afery z FS siedzieli jak myszy pod miotłą, tak od wczoraj mają używanie z nawiązką. Powtórka sprzed 5 lat, gdy "Tylko nie mów nikomu" dało wygraną PiS, tak dziś po części zasłużona afera z zarzutami dla żołnierzy i śmierć żołnierza dźgniętego przez imigranta da znowu zwycięstwo PiS i pewnie
  • Odpowiedz
  • 1
@galicjanin: to samo widze na moim TT, na szczescie moj FB juz dawno jest apolityczny, bo po 30stce ludzie sie najczesciej uspokajaja z pisaniem glupich rzeczy na FB (potem sie to aktywuje ze zdwojona moca znowu po 60tce).

Mnie bawi jak przy aferze z FS prawakoidy pisaly, ze Onet jest niemiecki i w nic od nich nie uwierza, by dzien pozniej krecic inbe roku na niusie tego samego Onetu o aresztowaniu
  • Odpowiedz
@Bianci gdy mówią źle o matce partii, to Niemcy, gdy mówią źle o koalicji to krynica rzetelności. u mnie nawet moi rówieśnicy (30+) są zaangażowani politycznie aczkolwiek zwykle są to sympatycy Konfy, rzadziej PiS i namiętni widzowie Kanału Zero, a pamiętam wiele lat temu też Max TV. Ci starsi (50+) to już pisowcy, bardzo kościołowi, obok pisowskich często wrzucajacy treści religijne jakieś koronki, pompejanki, obrazki z Matką Boską i Jezusem.
  • Odpowiedz
@Bianci: PiS ma nadal większe poparcie niż KO, patrz wyniki wyborów parlamentarnych (2023) i samorządowych (2024). Ja myślę, że ktoś powinien pójść po rozum do głowy o zauważyć, że ludzie są skłonni mieć w dupie defraudacje, bo bardziej boją się dzikusów z Afryki i Bliskiego Wschodu.
  • Odpowiedz
  • 2
@FuckYouTony: Ale od objecia wladzy PO mowi dosyc mocno o sytuacji na granicy, przeciez nie sa debilami i widze ze to grzeje Polakow. To tez jakis spin krecony przez pisowcow, ze PO jest za ubogaceniem kulturowym na podstawie wypowiedzi Ostaszewskiej, Kurdej-Szatan i biegajacego Sterczewskiego, ktory jest poselskim planktonem z siatkami przy granicy, jednoczesnie ignorujac afery wizowe i rekordowa liczbe wpuszczonych muslimow do kraju.
  • Odpowiedz
@ActiveekHere niedługo przed wyborami na YT wrzucono pierwszy dokument Sekielskiego o pedofilii w Kościołach, do tego na marszu równości w Gdańsku pojawiła się żeńska wagina, która została upodobniona, na katolickiej monstrancji (było to w okolicach Bożego Ciała), prawica i część księży uznała te wydarzenia za atak lewaków i liberałów na Kościół i dzięki tym wydarzeniom zmobilizowano głęboko wierzących do głosowania na PiS, nawet Gowin wtedy wspominał że Sekielski swoim filmem pomógł im
  • Odpowiedz
@galicjanin: A ja uważam inaczej i niepopularna opinia - poza gigantyczną falą ruchu generowanego przez troll farmy i polityków, to ludzie niespecjalnie się tym tematem przejmują. Bardziej dyskusja się toczy o tym kto na tym zyska, a kto straci, niż na samym człowieku.

Ogromnie szkoda chłopa, ale bądźmy realistami - to jest to zawód wyższego ryzyka - i tak jak nikt się specjalnie nie przejął śmiercią żołnierzy w trakcie szkoleń tak
  • Odpowiedz