Wpis z mikrobloga

Cześć,
Szukam rolek dla siebie oraz dziewczyny do max 500 złotych za parę. Oboje jesteśmy totalnie zieloni i dopiero zaczynamy przygodę.
Trochę informacji o nas: ja 85kg, stopa 44-45, dziewczyna 55kg, stopa 38.
Będę wdzięczny za wszelkie polecenia!

#rolki
  • 16
  • Odpowiedz
Seba E3


@ReeceWithouterpoon: widzę, że kolejny raz polecasz te Seby, miałeś z nimi styczność? Po innych wpisach widziałem, że ogarniasz temat rolek, ale ten model to padaka. Mam koleżankę, która zakupiła sobie te rolki i non stop pojawiał się problem z przesuwającą się szyną w obu butach. Pomimo, że za którymś razem dowaliłem śruby mocniej niż w swoich rb80 i tego, że kumpela jest jedną z osób o wadze piórkowej,
Zrobiony_bobr - >Seba E3

@ReeceWithouterpoon: widzę, że kolejny raz polecasz te Seby...

źródło: seba e3

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zrobiony_bobr: miałem styczność z e3, to co opisujesz wygląda na wadę i powinno podlegać gwarancji. Sam jeżdżę na montażu ufs czyli to samo tylko bez podniesionej pięty i w kilku modelach nie zaobserwowałem takich problemów, ani ja ani koledzy, w tym ci którzy jeździli w e3.
No i tak, to, tak samo jak mf500, tanie rolki skorupowe więc idealne nie są ale to są jedne z niewielu opcji na rolki
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: nie powiedziałbym, że UFS to to samo :D W E3 ten plastik po prostu pracuje za bardzo, może w kolejnych wypustach to poprawili, ale w tym egzemplarzu z którym miałem styczność (kupiony zaraz po wprowadzeniu modelu na rynek) wygląda to słabo. W większości markowych rolek masz tam kwadratową metalową płytkę, jest to dobre i sztywne rozwiązanie. W przypadku kogoś kto waży ponad 80kg obawiałbym się, że rozwiązanie z tych
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: frx miały te podstawy buta zrobione dobrze :))
E3 to potworek zrobiony przez zupełnie innych ludzi niż dawniejsze konstrukcje pod brandem SEBA. Ludzie odpowiedzialni za modele fr1, czy frx wypuszczają teraz swoje produkty pod marką FR, bo w wyniku zamieszania po śmierci jednego ze wspólników musieli porzucić stara nazwę i marka zeszła na psy. Nawet oxelo ma w podstawie wtopione kawał blachy, a w E3 poszli mocno po kosztach
  • Odpowiedz