Wpis z mikrobloga

  • 2
@LubieSzaszylkiZLublina: ale co w tym jest baitem? że jak typy sobie strzelali do ludzi bez pozwolenia to mają uniknąć konsekwencji, bo mają mundur czy co tu jest baitem

@wscieklybyk no właśnie wiem, że to jest gówno afera, ale widzę niewystarczająco rozgarnięty jesteś by wytłumaczyć xd
  • Odpowiedz
@Lefty: nawarstwiło się kilka rzeczy imo
raz że PO płot i obronę granicy rok temu krytykowało a teraz próbuje bronić
dwa śmierć tego żołnierza ugodzonego nożem przez płot - tu jest też możliwe że go trzymali pod respiratorem w śmierci klinicznej żeby nie zmarł tuż przed wyborami
wyszła afera że parę miesięcy temu żołnierze strzelali i ich zawinięto, nic nie wiadomo ale w połączeniu z dwoma powyższymi może wyglądać na to
  • Odpowiedz
  • 0
raz że PO płot i obronę granicy rok temu krytykowało a teraz próbuje bronić


@zbyhu1: co w tym złego? że potrafią zmienić zdanie czy co

dwa śmierć tego żołnierza ugodzonego nożem przez płot - tu jest też możliwe że go trzymali pod respiratorem w śmierci klinicznej żeby nie zmarł tuż przed wyborami


@zbyhu1: no ja słyszałem, że możliwe, że krążyła lista działaczy i sympatyków koalicji i ta lista miała określać
  • Odpowiedz
  • 1
@zbyhu1 trzymaj się faktów, a nie wszędzie widzisz Tuska, czy w tym pokoju oprócz nas znajdują się inne osoby? Jeśli żołnierze przekroczyli uprawnienia, i strzelałi przez płot do nich, to chyba lekka przesada, domyśl się czemu to nie wyszło?
  • Odpowiedz