Wpis z mikrobloga

  • 99
@Normie_Lurker: jedyny sukces rządu po 8 miesiącach to złożona ustawa aborcyjna... jeśli się mylę to proszę o korektę. Cała uśmiechnięta koalicja ostro skręciła w lewo i właśnie za chwilę się rozpier..oli.
  • Odpowiedz
Cała uśmiechnięta koalicja ostro skręciła w lewo i właśnie za chwilę się rozpier..oli.


@Luckless: Przecież była na lewo już od paru lat. Zobacz co za ludzie byli w Koalicji Obywatelskiej, zieloni, Piekarska, Nowacka, Napieralski, Borowski - pół SLD + lewicowe baby z Nowoczesnej, np Lubnauer(Nowoczesna która kiedyś miała być niby centrowa:))) - czy to ci wygląda na centrum?
Róża Thun była w PO zanim przeszła do Trzeciej Drogi - to
  • Odpowiedz
@Luckless: jak to jedyny sukces? A o tym, że teraz możesz z psem wejść do sejmu to juz nie wspomnisz? No i kładkę w Warszawie otworzyli. Same pasmo sukcesów, ale o tym nie powiesz bo na pewno Kaczyński Ci płaci
  • Odpowiedz
jedyny sukces rządu po 8 miesiącach to złożona ustawa aborcyjna...


@Luckless: zgłosili kilka dobrych ustaw ale jakiś dekiel nad nimi albo wetuje albo oddaje do "trybunału" więc żadnych poważnie zmieniających prawo ustaw nie ma sensu zgłaszać
  • Odpowiedz
@Luckless: Dlaczego w Polsce na ministra obrony narodowej bierze się lekarza, nie ma kogoś bezstronnego z doświadczeniem w wojsku? Szczególnie w sytuacji zagrożenia wojną i w czasie znacznych inwestycji w wojskową infrastrukture
  • Odpowiedz
@Luckless: ale błagam porównanie rakiety, która spadła na terenie Polski i się zgubiła z zatrzymaniem dwóch żołnierzy jest delikatnie mówiąc nieuczciwe. Zupełnie inna waga zdarzenia.
  • Odpowiedz
jedyny sukces rządu po 8 miesiącach to złożona ustawa aborcyjna...


@Luckless: Z ciekawości - jak przygłupi elektorat konfedopisu liczy miesiące rządu x kadencji? Bo ja tam wyliczyłem 5 i pół miesiąca.
  • Odpowiedz
@Luckless: zapomniałeś o oderwaniu pisowców od koryta i bólu kucowskich dup, to jest największy sukces tego rządu i dla mnie może być nawet jedyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz