Wpis z mikrobloga

  • 2
@Emble po pierwsze żołnierz nie jest od pilnowania granicy, nie ma na to prawa nawet. Po drugi dobrze że ich zwinęli, nie mogą se strzelać jak chcą. Po trzecie po zatrzymaniu powinna być szybka akcja dlaczego strzelali, i powinni być zwolnieni do swoich obowiązków.

Jedynie do czego mam zastrzeżenia czemu ta sprawa się tak ciągnie.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: o ku#@$ jaki fikołek

Powinno być:

Nudzić się i brać pieniądze i wcześniejszą emeryturę

Czy strzelać do ludziza murem


@muadzik: Brak słów na ciebie typie, wcześniejsza emerytura 21 letniego chłopaka, może gdyby niebał się strzelać to by dzisiaj jeszcze żył (aczkolwiek pewnie siedziałby w więzeniu w uśmiechniętej Polsce)
Nighthuntero - >@Polejmnie: o ku#@$ jaki fikołek
Powinno być:
Nudzić się i brać pieni...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Emble pozwól że wytłumaczę
Otóż @muadzik pisząc poniższe słowa miał na myśli to, że wojskowi mogliby po prostu odwrócić głowę i mieć w dupie kto tam przez granicę sobie przechodzi a cały pobyt potraktować tam jako biwak, albo mogliby spełnić swoją rolę i bronić granic przed ludźmi zza muru.
Po co bronić państwa i narodu który ma cię w dupie?

Nudzić się i brać pieniądze i wcześniejszą emeryturę

Czy strzelać
  • Odpowiedz
@fraciu: oczywiście że mogą jeżeli zaistnieje przynajmniej jeden z przypadków, min „nienaruszalność granicy państwowej przez osobę, która wymusza przekroczenie granicy państwowej przy użyciu pojazdu, broni palnej lub innego niebezpiecznego przedmiotu”
  • Odpowiedz
@Polejmnie: ja #!$%@?, przecież ci żołnierze mają problemy bo strzelali do migrantów, gdy ci juz zawróclili i byli po stronie białoruskiej, a nie że strzelali w ogóle. pieknie jest tworzona fałszywa narracja, że maja problemy bo ośmielili sie strzelać w obronie koniecznej.
  • Odpowiedz
Nudzić się i brać pieniądze i wcześniejszą emeryturę

Czy strzelać do ludziza murem


@muadzik:
#!$%@?, 21-latek został zabity przez jakąś pustynną dzicz, a ty piszesz takie wysrywy xD. Powinna być jakaś licencja na postowanie w Internecie.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: Tusk, pato celebryci i partyjni przygłupi, którzy atakowali straż graniczną, nosili jakieś torby tym bandytom są odpowiedzialni za te ataki i pozwolenie na atak polskiego munduru.
  • Odpowiedz
  • 1
@patatier ale od granic jest straż graniczna, nie prowadzimy wojny. Niestety tak działa prawo.

@Wepalgumetypie ale przepisy są nie jasne dla żołnierzy. Ale tak jak mówisz. Powinien być szybki proces i elo, i nikt by na to uwagi nie zwrócił. Moim zdaniem wina jest w prawie no i szybkości z jakim to państwo działa. XD
  • Odpowiedz